• TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
Javascript Slide Show by WOWSlider.com v4.2

AKTUALITY

Vánoční vystoupení 17.12.2019

Abychom si trochu odpočaly po náročné sezóně a načerpaly síly do té nové, chystáme Vánoční vystoupení pro rodiče a všechny příznivce našeho oddílu. Samozřejmě včetně našich prťátek z přípravky, u kterých jsme se všichni rozplývali roztomilostí. Vzhledem k bouřlivému potlesku a nadšení všech, kteří se vystoupení účastnili usuzujeme, že se líbilo. Zároveň jsme si společně připomenuli a shrnuli úspěchy, které jsme za letošní sezónu posbírali ať už v jednotlivcích, či v pódiových skladbách – a že jich nebylo málo! Naše gymnastky se účastnily mnoha republikových závodů, ve kterých posbíraly spoustu medailí a obsadily přední příčky, za což jim gratulujeme!

Děkujeme Všem za přízeň a podporu, přejeme krásné prožití Vánočních svátků, úspěšný a pohodový nový rok!

Fotogalerie

Gymnastika Praha 4

HOP Aréna – Čestlice, 3.12.2019

Gymnastika Praha 4

Za celou závodní sezónu a reprezentaci našeho oddílu je nutná odměna a jelikož měla HOP Aréna minulý rok velký úspěch, trenérky se rozhodly, že tuto společnou hromadnou akci zopakují. A udělaly dobře! Všechny naše gymnastky měly úsměv od ucha k uchu a pořádně se vyřádily. Po skákajícím maratonu se stejně jako loni nadlábly pizzou, zkrátka paráda! Jak si vše holky užily se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

Fotogalerie

MČR společných skladeb linie B – Lázně Kynžvart, 1.12.2019

Gymnastika Praha 4

Mistrovství České republiky tentokrát v režii oddílu 2. ZŠ Mariánské Lázně se letos účastnily dvě naše skladby, které se probojovaly na základě umístění na Přeboru Prahy. S obručemi se předvedly naše Rokerky a nejstarší závodnice se švihadly. Všichni jsme vkládali do holek velké naděje a ony nás nezklamaly! I přes nějaké drobné nesrovnalosti předvedla děvčata pěkné výkony! Švihadla se umístila na krásném 7. místě a Rokerky úspěšně obhájily loňské prvenství, tudíž se opět mohou pyšnit titulem Mistryň České republiky. Mockrát gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho oddílu!

Výsledky:

I. kat. – Rokerky – 1. místo TITUL MISTRYNĚ ČR

III. kat. – Švihadla – 7. místo

Kompletní výsledky

Fotogalerie

FINÁLE ČESKOMORAVSKÉHO POHÁRU – MEMORIÁL MÍLY MORÁVKOVÉ – Zelený pruh, 23.11.2019

Gymnastika Praha 4

Do velkého finále se našemu oddílu podařilo probojovat pouze skladbám z dopoledního programu. I přes tento fakt byl pro náš oddíl neskutečně úspěšný a výkony našich děvčat předčilo dokonce naše očekávání. Většina našich gymnastek se nenechala vyvést z míry a předvedla v české i moravské konkurenci své standardní výkony, možná dokonce lepší než v celé sezóně. U některých drobné chybky, ale umístění bylo v celorepublikovém utkání perfektní, a hlavně účast v tomto finále je už tak obrovským úspěchem! Náš oddíl doslova zazářil v dopoledním programu a odnesl si ve všech kategoriích 0.B, 0.A a I. zlaté medaile a plakety. Oceněny byly samozřejmě i trenérky, které si odnášely na památku krásný pohár a byly šťastné, že se děvčatům zadařilo! Gratulujeme!

Závěrem bychom samozřejmě chtěly opět poděkovat všem našim rodičům, sourozencům, příbuzným, kteří se angažovali v pořádání závodu, který byl opět v naší režii a vše parádně fungovalo.

Výsledky:

0.B kat. – Volare – 1. místo

0.A kat. – Malaguena – 1. místo, Pavoučice – 8. místo

I. kat. – Rokerky – 1. místo, Nebesa – 6. místo

Kompletní výsledky

Fotogalerie

Fotogalerie - Foto ihned

IV. kolo ČP 2019 společných skladeb – Labský pohár – Ústí nad Labem 17.11.2019

Gymnastika Praha 4

Svoboda, velmi důležitá součást našich životů! Je to 30 let, kdy se bojovalo za demokracii a lepší zítřky. Dnešek je tedy výjimečný nejen kvůli datu 17.11.2019, ale zároveň máme poslední závod Českého poháru a dozvíme se, které týmy postoupí do velkého finále. Probojuje se pět nejlepších týmů, které se povinně účastnili tří a více pohárových závodů v Čechách (na Moravě mají samozřejmě stejná pravidla). Čechy a Morava se poté společně utkají na Českomoravském poháru v Praze, na Zeleném pruhu.

Jste zvědaví, jak to celé dopadlo? V samotném závodě si děvčata vedla opravdu dobře, v žádné kategorii se nedopustila žádných velikých chyb, a proto můžeme říct, že závod byl opět velmi úspěšný. Všechny, jak gymnastky, tak trenérky, jsme si chtěly závod užít, protože ty, které se neprobojují do finále, budou závodit v této sezóně naposledy. Některé naše týmy se neprobojovaly opravdu o chlup – například naše nejmladší Aladinky, kterým finále uteklo o jedno místečko. Všechny gymnastky ať už postupující, nebo nepostupující - chválíme Vás za poctivé trénování, které potom přináší ovoce v podobě krásných umístění, následně Váš dobrý pocit a v neposlední řadě pochvalu od trenérek!

Výsledky:

0.B kat. – Volare – 1. místo, Aladinky – 5. místo

0.A kat. – Malaguena – 1. místo, Pavoučice – 4. místo

I. kat. – Rokerky – 1. místo (o 3,5 b.), Nebesa – 4. místo, Modrá planeta – 10. místo

II. kat. – míče – 9. místo

III. kat. – 6. místo

POSTUPUJÍCÍ TÝMY NA ČESKOMORAVSKÉ FINÁLE:

0.B – Volare

0.A – Malaguena, Pavoučice

I. – Rokerky, Nebesa

Kompletní výsledky

Fotogalerie

III. kolo ČP společných skladeb - Pohár Meteoru – Meteor Cup 2019 – 9. 11. 2019 Oblastní přebor Prahy ve společných skladbách 2019 linie B

Gymnastika Praha 4

Zdá se Vám, že zvládnout dva závody v jeden den je nemožné? My Vás přesvědčíme, že naše gymnastky z I. kategorie, které cvičí s obručemi to s přehledem zvládly. Dopoledne si zazávodily na jihu Čech v Českých Budějovicích na třetím kole Českého poháru a odpoledne opět stály na koberci v Praze na oblastním přeboru Prahy. Na třetím Českém poháru byla účast nutností a přebor Prahy musela naše děvčata absolvovat, aby měly možnost se kvalifikovat na Mistrovství České republiky. Celá sobota byla vskutku úspěšná. V Českých Budějovicích jsme posbíraly v dopoledním závodě medaile za první místa ve všech třech kategoriích, v 0.A kategorii se naše pavoučice umístily těsně pod stupni vítězů, což je také velice pěkný výsledek. Ostatní naše týmy se dopustily drobných chybiček, ale i přes to se umístily velmi slušně. Na přeboru Prahy obdržely naše gymnastky cvičící se švihadly bronzovou medaili. Největší úspěch jsme ale zaznamenali v I. kategorii, který se povedl našim Rokerkám. Dokázaly zvítězit na obou závodech, na přeboru Prahy dokonce o skoro 3 body. Holkám tleskáme! Klobouk dolů za tento výkon a budeme jim držet palce na Mistrovství České republiky, na které si zajistily jasný postup. Všechny výsledky - viz níže.

Výsledky Meteor Cup 2019

0.B – 1. místo – Volare, 5. místo – Aladinky

0.A – 1. místo – Malaguena, 4. místo – Pavoučice

I. – 1. místo – Rokerky, 6. místo – Modrá Planeta, 7. místo – Nebesa

Výsledky přebor Prahy

I. kat. 2008 a ml. – 1. místo – Rokerky, 4. místo – Nebesa, 6. místo – Modrá planeta

II. kat. 2006 – 2008 – 6. místo

III. kat. 2004 – 2006 – 3. místo

Kompletní výsledky - České Budějovice

Kompletní výsledky - Přebor Prahy

Fotogalerie - České Budějovice

Fotogalerie - Přebor Prahy

II. kolo Českého poháru 2019 společných skladeb – Mariánské Lázně 27. 10. 2019

Gymnastika Praha 4

Na druhé kolo Českého poháru se vydávají všechny naše skladby do Mariánských lázní. Svou premiéru v pódiových skladbách zde budou mít naše nejmladší a nejroztomilejší Aladinky, jsme tedy zvědavé, jak se poperou s konkurencí. Velkou nevýhodu mají děvčata se skladbou Malaguena - skladba musela být po závodu v Plzni přizpůsobena na čtyři gymnastky, vzhledem k absenci jedné závodnice. Holky ale zabojují i v oslabení a pokusí se soustředit na změněné formace.

Své prvenství suverénně potvrdily gymnastky se skladbou Volare v 0.B kategorii a na prvním místě se umístily dokonce o 2,8 bodu! Jen tak dál! V 0.A kategorii se děvčatům se skladbou Malaguena celkem dařilo, až na takovou menší nehodu, kdy jedné ze závodnic při sestavě upadly brýle. Poprala se s tím ale bravurně, a nakonec i přes všechny tyto nepříjemné překážky holky obsadily přední příčku. Ve stejné kategorii si poprvé v této sezóně zašly sestavu naše Pavoučice. Zašly hodně slušný výkon, který jim také přinesl moc hezké umístění. Jaká místa nakonec obsadily? To se dozvíte pod článkem.

Všechny naše obruče v I. kategorii dnes chybovaly, což se samozřejmě taktéž promítlo na konečném umístění. Je ještě ale dost času jejich sestavy vylepšit na příští pohárové závody, aby se holky mohly předvést ve velkém finále. V odpoledním programu děvčata s míči předvedla hezký výkon, ale samozřejmě je rozhodně co trénovat. Švihadla předvedla svůj průměrný výkon, bez větších chyb. Nebýt bolavého kolene jedné závodnice, mohlo být provedení lepší, ale i tak se holky umístily na hezkém místě.

Některé skladby se budou snažit si udržet svá umístění, některé vynaloží trochu více síly, aby se umístily v příštích závodech lépe. Důvodem je, že finále se bude tentokrát konat na domácí půdě na Zeleném Pruhu 23. 11. 2019 a my chceme, aby se zúčastnilo co nejvíce našich týmů.

Výsledky:

0.B kat. – 1. místo – Volare

0.A kat. – 2. místo – Malaguena, 7. místo – Pavoučice

I. kat. – 2.místo – Rokerky, 6. místo – Modrá planeta, 7. místo – Nebesa

II. kat. – 6. místo

III. kat. – 5. místo

Kompletní výsledky

Fotogalerie

I. Kolo Českého poháru společných skladeb – Plzeň 19.10.2019

Gymnastika Praha 4

Zvědavé a plné všemožných emocí se vypravujeme na první letošní závod v pódiových skladbách. Netušíme, jaká bude letošní konkurence, zda jsme se dostatečně připravily a jak celkově dopadneme. Nervozita je znát i na našich gymnastkách. Po všech provedeních trenérky usuzují, že všechny skladby umí zajít sestavy i o něco lépe, chybičky byly. I tak ale naše děvčata vybojovala umístění na předních příčkách. Nejmladší gymnastky se skladbou Volare zaujala první pozici dokonce s náskokem cca 2,5 bodu – což je opravdu hodně, protože v některých případech hrají roli desetiny. U skladby Malaguena opravdu jedna desetina rozhodla, že si děvčata z tohoto závodu odvezla stříbrnou medaili. V první kategorii, kde gymnastky cvičí s obručemi náš oddíl opravdu zabodoval! Získali jsme ve stejné kategorii dokonce dvě medaile! Rockerky se umístily na prvním místě a Nebesa brala hned druhou příčku! Na 7. místě se umístila Modrá planeta

Těšíme se na další závod v Mariánských lázních a věříme, že bude alespoň podobně úspěšný.

0.B kat. – 1. místo – Volare

0.A kat. – 2. místo – Malaguena

I. kat. – 1. místo – Rockerky, 2. místo – Nebesa, 7. místo - Modrá planeta

Kompletní výsledky

Fotogalerie

Letní gymnastický kemp 26.-30.8.2019

Gymnastika Praha 4

Také jako rodiče častokrát o prázdninách řešíte takzvanou Nerudovu otázku: ,,Kam s ním?“. ,,S ním“ máme samozřejmě na mysli s Vaší ratolestí. Náš oddíl Vám chtěl být v této věci nápomocen a rozhodl se na základě většího zájmu první gymnastický kemp uspořádat. Gymnastky tedy měly celý týden o zábavu postaráno a rodiče si svá dítka mohla vyzvednout až v podvečer.

Náplní celého týdne bylo více než pestré. Každý den se manipulovalo s jiným náčiním (se švihadlem, s obručí, s míčem, s kuželi, se stuhou), což všechny holčičky ocenily, protože na klasických tréninkách během roku na to není zas až tolik času. Dále bylo dbáno na průpravu u tyče, na koordinaci těla při cvičení kombinací prvků na 8 dob. Po obědě a poledním klidu se trénovalo při hrách – nejen tak ledajakých. Při těchto hrách se rozvíjela hbitost, výbušnost, kreativita a zároveň posílení. Poslední den kempu byl zpestřen tím, že si všechny gymnastky měly vymyslet svou choreografii na jejich vybranou hudbu, kterou následně předvedly všem divákům.

Závěrem bylo odměnou předání diplomu, za úspěšné absolvování celého kurzu.

Děvčata byla nadšená, proto věříme, že uspořádáme v roce 2020 další ročník – budeme se těšit!!

Fotogalerie

NÁBOR - ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

POZOR NÁBOR STÁLE PROBÍHÁ, HLÁSÍME VOLNÁ MÍSTA !!!

Gymnastika Praha 4

Letní gymnastické soustředění – Chrudim 2019

Gymnastika Praha 4

Letošní soustředění se všechny naše gymnastky pomocí portálu přenesly do období pravěku. Hned po příjezdu trenérky odstartovaly společným pravěkým tancem v autentických kostýmech soutěžení v týmech, které je jako každoročně provádělo celým soustředěním.

Děvčátka kromě cvičení, trénování, skládání choreografií spolu s trenérkami, posilování, zlepšování fyzičky, běhání (které rozhodně nebylo oblíbenou aktivitou pro většinu) musely skládat mapy, projít strašidelnou noční bojovkou, uspět v pravěké silové soutěži, vyrábět talismany, které reprezentovaly jejich tým, vymyslet pravěký týmový pokřik, vyrobit karnevalovou masku, uspět jak v pravěké střelnici, tak v kmenovém boji….zkrátka snažit se pro svůj tým získat co nejvíce bodů. Jak vše dopadlo a jaké jsou výsledky? To se dozvíte pod článkem.

Během trénování a hraní her se i našla chvíle projít si všechna hezká zákoutí města Chrudim, cestou se osvěžit výbornou točenou zmrzlinou a užít si trochu pohody. Zároveň děvčata opět navštívila oblíbené chrudimské koupaliště, na kterém se vždy všechny i s trenérkami perfektně vyřádíme.

Rychle to uteklo! Věříme, že jsme připraveny na podzimní závodní sezónu a těšíme se opět za rok!!

1. místo Tlačtetresky

2. místo Mamutí rodinka

3. místo Mamutí masíčka

4. místo Famuti

5. místo Medvěďáci

Fotogalerie

Rozlučka gymnastek, rodičů i rodinných příslušníků – Vodpočívárna, 18.6.2019

Gymnastika Praha 4

Rozloučení se sezónou ve Vodpočívárně už je naší tradicí, prostor je pro nás naprosto vyhovující. Stejně jako loňský rok se všichni vyřádili na nafukovací trampolíně, na skákacím hradu, společně jsme si opekli buřtíky. K dispozici bylo na půjčení gymnastické náčiní, které mělo opět velký úspěch. Všichni jsme také popovídali i o jiných záležitostech, než jen o gymnastice a užili si moc hezké odpoledne.

Fotogalerie

Poslední trénink a už se těšíme na prázdniny!!

Gymnastika Praha 4

Tentokrát si trošičku prodloužíme volno a poslední trénink jsme naplánovaly na 20.6.2019. Aby to nebylo nudné rozloučení, přizvaly jsme rodiče a připravily si pro ně vystoupení. Holčičky z přípravky předvedly krásnou společnou skladbu, při níž jsme se všichni rozplývali roztomilostí. Starší gymnastky měly také secvičenou skladbu, kterou využívají při rozcvičce a je zaměřená na vlny. Zároveň měla starší děvčata za úkol si ve dvojici vymyslet nějakou krátkou gymnastickou kreaci, kterou jsme poté vložili do již nacvičené choreografie. Každá tedy přispěla svou kreativitou a vložila do představení kousek sebe. Konečný výsledek se opravdu povedl, už díky bouřlivému potlesku bylo znát, že se všem vystoupení líbilo.

Na konci tréninku připravily trenérky překvapení! Všem závodícím holčičkám nechaly vyrobit oddílové kufry s našitým logem. Pořízení kufrů bylo možné hlavně díky podpoře rodičů a sponzorů. Mockrát děkujeme všem, kteří se jakkoli zasloužili za podporu!!

NÁBOR - ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

Gymnastika Praha 4

Poslední a nejvíce důležitý závod sezóny jednotlivců 2019 – Mistrovství České republiky 1.6.2019 - ZPMG a 2.6.2019 – KPMG

Gymnastika Praha 4

Jelikož se nám úspěšně probojovaly celkem 4 závodnice na MČR, nadšeně a natěšeně se vydáváme o víkendu do moravských Dubňan, kde se toto klání koná. V sobotu si zazávodí dvě naše gymnastky Natálka Vaňáčková, Šárka Kozová – v kategorii základního programu a v neděli se předvedou také dvě závodnice, a to Johanka Babištová, Julča Hrochová – v kategorii kombinovaného programu. Postupová místa si děvčata vybojovala na Přeboru Prahy.

V sobotu holky nepředvedly úplně stoprocentní výkony, ale v tak velké celorepublikové konkurenci se dalo předpokládat, že jejich výkony velmi ovlivní nervozita. I tak je ale účast na MČR velkým úspěchem!

Neděle byla o něco úspěšnější, ale také zde bylo trochu zklamání. Nebýt drobných chybiček, kterých se naše děvčata napáchala, měla šanci dosáhnout na stupně vítězů. Smutné z toho byly samotné závodnice, ale určitě není důvod, protože jejich umístění na celorepublikovém závodě v této kategorii bylo i tak skvělé!! Johanka Babištová dokonce získala bronzovou medaili za umístění v družstvu! Výsledky se dozvíte níže!!

Všechny naše gymnastky, které reprezentovaly náš oddíl chválíme a moc děkujeme, že jste přispěly k tomu, aby se náš oddíl dostal ještě více do podvědomí v rámci celé České republiky

ZPMG

1. kat. – 17. místo Natálie Vaňáčková

5. kat. – 16. místo – Šárka Kozová

ZPMG - Družstva (Celkem 25)

18. místo – členka družstva Natálie Vaňáčková

8. místo – členka družstva Šárka Kozová

KPMG

1. kat. – 4. místo – Johana Babištová, 5. místo – Julie Hrochová

KPMG - Družstva (celkem 17)

3. místo – Praha 1 – členka družstva Johanka Babištová

7. místo – Praha 2 – členka družstva Julie Hrochová

Výsledky ZPMG jednotlivců

Výsledky ZPMG družstev

Výsledky KPMG jednotlivců

Výsledky KPMG družstev

Fotogalerie

Závod ke dni dětí – 25.5.2019

Gymnastika Praha 4

Pro některé gymnastky je Závod ke dni dětí generální zkouškou před Mistrovstvím České republiky. Další vybrané závodnice, které se MČR neúčastní si alespoň naposledy zašly v této sezóně své sestavy. Závod byl celkově úspěšný, děvčata pro oddíl získala celkem 4 medaile. V I. A kategorii vybojovala první příčku Julča Hrochová, avšak v kategorii II. A následoval největší úspěch, kterým se může pyšnit trenérka Linda Kotrbatá. Všem třem našim závodnicím se podařilo utržit medaili, a to znamená, že suverénně obsadily celý stupínek vítězů. Na prvním místě se umístila Verča Houhová, na druhém Julča Horníková a na třetím Simča Stuchlíková.

Všem děvčatům děkujeme za úspěšnou sezónu a vzornou reprezentaci oddílu na všech závodech!

I. kat. B (ročník 2011 a mladší)

5. místo – Zuzana Sedlmajerová

I. kat. A (ročník 2010)

1. místo – Julie Hrochová, 5. místo – Agáta Řehořková, 6. místo – Johana Babištová

II. kat. B (ročník 2009)

8. místo – Sofie Ryklová

II. kat. A (ročník 2008)

1. místo – Veronika Houhová, 2. místo – Julie Horníková, 3. místo – Simona Stuchlíková

III. kat. (ročník 2006-2008)

14. místo – Neva Kuzmanovič, 23. místo – Alexandra Kynychová

IV. kat. (ročník 2003-2006)

21. místo – Rebeka Vlková, 26. místo – Michaela Křečková

Výsledky jednotlivců

Výsledky družstev

Fotogalerie

Přebor Prahy v Základním programu moderní gymnastiky – 19.5.2019

Gymnastika Praha 4

Do poslední chvíle nebylo jasné, kdo se ujme pořádání Přeboru Prahy v Základním programu. Výzvu jsme přijali a jako oddíl jsme organizaci tohoto závodu vzali na sebe. Opět musíme vyzdvihnout skvělou práci všech našich rodičů, kterým děkujeme za skvělou spolupráci. Tohoto závodu se účastnilo velké množství závodnic – například v I. kategorii 40 závodnic a v II. kategorii dokonce 44 závodnic. Díky pomoci Vás všech měl závod tak hladký průběh a ještě jednou Vám děkujeme! Zároveň samozřejmě chválíme všechny naše závodnice, které se ze všech sil snažily, aby sestavy provedly dle pravidel a zároveň bez velkých chyb. Důležité je zdůraznit výkony Natálky Vaňáčkové a Šárky Kozové, kterým jejich umístění zajistilo postup na Mistrovství České republiky. Toto klání se bude konat 1. 6. 2019 ve sportovní hale v Dubňanech.

0.B kat. (ročník 2013 a mladší)

2. místo – Kateřina Kinclová, 11. místo – Juliana Drahošová, 15. místo – Sofie Máchová

0.A kat. (ročník 2012)

3. místo – Vanda Svobodová, 8. místo – Stella Ryková, 9. místo – Natálie Staníková, 15. místo – Anastasia Siproshvilli

I. kat. (ročník 2010-2011) – celkem 40 závodnic

4. místo – Natálie Vaňáčková – NOMINOVÁNA NA MČR, 7. místo – Ela Drahošová, 10. místo – Magdalena Gábíková, 19. místo – Markéta Setunská, 21. místo – Valerie Kämpf, 22. místo – Nikola Černá, 26. místo – Alžběta Holancová, 32. místo – Veronika Rishko, 35. místo – Viktorie Večeřová

II. kat. (ročník 2008-2009) – celkem 44 závodnic

10. místo – Valentýna Luťchová, 13. místo – Aurelie Ratajová, 20. místo – Barbora Vondráková, 30. místo – Kristýna Lančová

III. kat. (ročník 2006-2007)

12. místo – Linda Kotrbáčková, 20. místo – Natálie Pokorná

IV. kat. (ročník 2003-2005)

8. místo – Michaela Malá, 11. místo – Anežka Houhová

V. kat (ročník 2003 a starší)

1. místo – Šárka Kozová – NOMINOVÁNA NA MČR

Výsledky

Fotogalerie

Přebor Prahy v Kombinovaném programu moderní gymnastiky - 18.5.2019

Gymnastika Praha 4

Probojovat se na nejvyšší soutěž této kategorie umožňuje právě Přebor Prahy, který se koná tento víkend v hale na Zeleném Pruhu. Účastnit se Mistrovství České republiky je snem každé gymnastky a komu z našeho oddílu se to tentokrát podaří? Některé naše závodnice překvapí, některé zklamou a některé podají svůj standardní výkon. Z každé oblasti v České republice budou vyslány nominované závodnice s nejlepším umístěním a poperou se o titul Mistryně ČR v moravských Dubňanech. Všechny naše závodnice chválíme, že v této sezóně tak pilně trénovaly a pracovaly na sobě. Pro některé byl tento závod posledním závodem v jednotlivcích a nyní už většinu čeká příprava na pódiové skladby, kterým se mimo jiné budeme věnovat na letním soustředění. Kdo bude reprezentovat náš oddíl na Mistrovství České republiky v kombinovaném programu moderní gymnastiky a jaká byla ostatní umístění se dozvíte níže. Gymnastky, které se neprobojovaly, mohou alespoň fandit svým kolegyním.

I. kat. (ročník 2010-2012)

1. místo – Johanka Babištová – NOMINOVÁNA NA MČR, 2. místo – Julie Hrochová – NOMINOVÁNA NA MČR, 9. místo – Agáta Řehořková, 12. místo – Zuzana Sedlmajerová, 15. místo – Adéla Škvorová, 22. místo – Kekrt Chiara Nela, 24. místo – Daniela Frydrychová, 25. místo – Pavlína Veselá

II. kat. (ročník 2008-2010)

4. místo – Julie Horníková, 7. místo – Simona Stuchlíková, 8. místo – Lily Vágner, 9. místo – Sofie Ryklová, 11. místo – Veronika Houhová, 12. místo – Valerie Mašínová, 14. místo – Veronika Malá, 16. místo – Klára Ojrzynská, 17. místo – Natálie Prasková, 19. místo – Adéla Pistorová, 20. místo – Sofie Keblová, 22. místo – Anna Pistorová, 23. místo – Andrea Holubová, 24. místo – Tereza Mertlová

III. kat. (ročník 2006-2008)

6. místo – Neva Kuzmanovič, 9. místo – Barbora Kůsová, 11. místo – Alexandra Kynychová

IV. kat. (ročník 2003-2006)

10. místo – Rebeka Vlková, 13. místo – Michaela Křečková, 15. místo – Eliška Bubeníková, 16. místo – Monika Mertlová

Výsledky jednotlivců

Výsledky družstev

Fotogalerie

Oddílový závod Zelený Pruh, 9. 5. 2019

Gymnastika Praha 4

Pro děvčata, která závodí v základním programu (ZPMG) jsme během tréninku přichystaly oddílový závod a aby gymnastky nezávodily pouze mezi sebou, přizvaly jsme ještě oddíl TJ VS Praha. Holčičky z našeho oddílu získaly spoustu medailí. Věříme, že se jejich sebevědomí zvedlo a získaly tak větší ambice a motivace do další gymnastické sezóny

I. kat. (ročník 2011-2010)

1. místo – Ela Drahošová (spolu se závodnicí TJ VS Praha), 2. místo – Magdalena Gábíková, 3. místo – Natálie Vaňáčková, 6. místo – Nikola Černá, 8. místo – Valerie Kämpf, 11. místo – Victorie Večeřová, 12. místo – Alžběta Holancová

I. kat. (začátečníci)

1. místo – Markéta Setunská, 2. místo – Veronika Rishko, 3. místo – Daniela Budská, 4. místo – Eliška Vyčítalová, 5. místo – Klára Hančová, 6. místo – Andrea Szásik, 7. místo – Elen Špačková

II. kat. (ročník 2008-2009)

1. místo – Lada Pohanková, 2. místo – Valentýna Luťchová, 3. místo – Kristýna Lančová

III. kat. (2006-2007)

5. místo – Natálie Pokorná

Fotogalerie

Lázeňský pohár v Mariánských Lázních – 5.5.2019

Gymnastika Praha 4

Hrůzná vidina velmi brzkého vstávání na nedělní závod v Mariánských Lázních přiměla některé rodiče s našimi gymnastkami přenocovat ze soboty na neděli v tomto krásném lázeňském městě. Trenérky si chtěly také trochu přispat a zajistily si taktéž ubytování.

Lázeňského poháru se účastní všechna naše děvčata, která cvičí v kategorii KPMG, takže závod bude dlouhý. Naštěstí pořádající oddíl zajistil vyhlášení po každé odcvičené kategorii, gymnastky tedy nemusí dlouho čekat na výsledky. Co se týče výkonů, tak tentokrát se dařilo pouze dvěma našim závodnicím, které vybojovaly medaili, a to Johance Babištové, která získala stříbrnou medaili a Simče Stuchlíkové, která si na krku odnesla medaili bronzovou. I další závodnice měly šanci na stupně vítězů, ale nervozita byla zřejmě silnější. V některých případech chybělo i trochu štěstíčka, ale s tím je třeba se vyrovnat. Ještě je možnost vše napravit na příštím závodě – na Přeboru Prahy, kde je v případě dobrého umístění zajištěn postup na Mistrovství České republiky. Snad budou mít některé naše svěřenkyně možnost reprezentovat oddíl na nejprestižnějším závodě v této kategorii. Všem budeme držet palce, tak držte s námi!! :)

I. kat. KPMG

Johanka Babištová – 2. místo, Agáta Řehořková – 4. místo, Zuzana Sedlmajerová – 5. místo, Julie Hrochová – 11. místo, Adéla Škvorová – 16. místo

II. kat. KPMG

Simona Stuchlíková – 3. místo, Veronika Houhová – 7. místo, Julie Horníková – 9. místo, Lilly Vágner – 11. místo, Sofie Ryklová – 12. místo, Natálie Prasková – 18. místo, Veronika Malá – 20. místo, Klára Ojrzynská – 22. místo, Sofie Keblová – 24. místo, Valerie Mašínová – 25. místo, Adéla Pistorová – 26. místo, Anna Pistorová – 28. místo, Andrea Holubová – 29. místo

III. kat. KPMG

Neva Kuzmanovič – 6. místo, Barbora Kůsová – 10. místo, Barbora Hušková – 14. místo, Alexandra Kynychová – 15. místo

IV. kat. KPMG

Michaela Křečková – 13. místo, Rebeka Vlková – 15. místo, Monika Mertlová – 22. místo, Eliška Bubeníková – 24. místo

Výsledky

Fotogalerie

Chomutovský pohár – 28.4.2019

Gymnastika Praha 4

Většina oddílu si naordinovala volno a žádného závodu se tento víkend neúčastnila. Pouze trenérky Gabča a Edita svým gymnastkám volný víkend nedopřály a vypravily se do Chomutova, kde děvčata předvedla pouze svou volnou sestavu. Účast na těchto závodech byla dobrým rozhodnutím, protože naše závodnice předvedly vesměs skvělé výkony a tím si zajistily umístění na předních příčkách. Dokonce si z Chomutovského poháru odváží stříbrný pohár Agátka Řehořková.

Na všechna umístění se můžete podívat níže.

I. kat.

2. místo – Agáta Řehořková, 4. místo – Julie Hrochová, 5.-6. místo – Adéla Škvorová, 11. místo – Chiara Nella Kekrt, 15. místo – Pavlína Veselá, 21. místo – Daniela Fradrychová

IV. kat.

7. místo – Michaela Křečková, 12.-13. místo – Rebeka Vlková

Výsledky

Fotogalerie

Jiřetínský dráček a Zlínská kočka – 13.4.2019

Gymnastika Praha 4

Tuto sobotu se můžou naše gymnastky z kombinovaného programu poprat o medaile jako zvířata na Jiřetínském dráčku v Horním Jiřetíne a na Zlínské kočce ve Zlíně. Vydáváme se tedy do dvou od sebe velmi vzdálených koutů republiky a budeme se snažit zabojovat o co nejlepší umístění.

V Horním Jiřetíně děvčata zacvičí pouze svou volnou sestavu - tohoto závodu se účastní i naše nejmladší prťátka z KPMG.

Co se týče výkonů, tak byly opět velmi individuální – některým se povedlo, některým nikoli. Pro oddíl je ale velkým úspěchem získání dvou zlatých medailí (Agáta Řehořková, Veronika Houhová) a stejného počtu bronzových (Chiara Nella Kekrt, Simona Stuchlíková).

Ve Zlíně většině štěstí nepřálo – samozřejmě kromě Zuzanky Sedlmajerové, která získala stříbrnou medaili. Zde děvčata zašla jak volnou sestavu, tak i tu povinnou – se švihadlem a bez náčiní.

U některých holčiček by to chtělo více jistoty v provedeních a umístění mohla být ještě vyšší. I tak ale všechny naše svěřenkyně chválíme, protože víme, že se vždy snaží dát do svého výkonu maximum.

Výsledky – Jiřetínský dráček

I. kat. A KPMG – 2010

1. místo – Agáta Řehořková, 5. místo – Julie Hrochová, 6. místo – Adéla Škvorová

I. kat. B KPMG - 2012

3. místo – Chiara Nella Kekrt, 8. místo – Pavlína Veselá

II. kat. A KPMG – 2008

1. místo – Veronika Houhová, 3. místo – Simona Stuchlíková, 4.-5. místo – Veronika Malá, 6. místo – Lilly Vágner, 11.-12. – místo Julie Horníková, 13.-14. místo – Adéla Pistorová, 17. místo – Anna Pistorová

II. kat. B KPMG – 2009

8. místo – Sofie Keblová

III. kat.

6. místo – Neva Kuzmanovič, 20. místo – Barbora Kůsová, 22. místo – Alexandra Kynychová

IV. kat.

10. místo – Rebeka Vlková, 16. místo – Eliška Bubeníková, 19. místo – Monika Mertlová

Výsledky Zlínská kočka

I. kat.

2. místo – Zuzana Sedlmajerová, 4. místo – Johanka Babištová, 16. místo – Nina Bellová

II. kat.

7. místo – Valerie Mašínová, 12. místo – Sofie Ryklová, 17. místo – Natálie Prasková, 26. místo – Andrea Holubová

Výsledky Jiřetínský dráček

Výsledky Zlínská kočka

Fotogalerie Jiřetínský dráček

Fotogalerie Zlínská kočka

Víkend 6. a 7. 4. 2019 – Pohár dobré vůle - Goodwill Cup a Jarní pohár města Plzně

Gymnastika Praha 4

V sobotu byl pořádán závod v kombinovaném programu na pražském Motorletu, kterého se účastnily jen některé naše závodnice. Děvčata zacvičila své volné sestavy, ale zároveň i ty povinné. Zastoupení jsme měli v I. kat. KPMG a v II. kat. KPMG. Z každé kategorie putuje do oddílu jedna medaile, což je velmi slušná bilance. Všechna děvčata chválíme, obsadila velmi pěkná umístění, na která se můžete detailně podívat pod tímto článkem.

V neděli se početnější část našeho oddílu vydala do Plzně. V dopolední části závodil základní program, kde jsme měli zastoupení ve třech kategoriích. Gymnastky předvedly hezké výkony, a dokonce v kategorii I.B zazářila na prvním místě Natálka Vaňáčková. Gratulujeme! Odpolední program byl také úspěšný, hlavně co se týká cenných kovů. Dvěma našim závodnicím se podařilo vybojovat stříbrnou medaili. Tento víkend tedy naše gymnastky získaly celkem 5 medailí, což je parádní! Ty, které neměly daleko ke stupňům vítězů se mohou pokusit o umístění na stupínku v dalších závodech … ještě nás nějaké čekají 😊.

Výsledky Pohár dobré vůle – Goodwill Cup – Motorlet Praha

I. kat. KPMG – 2010 a ml.

2. místo – Johana Babištová, 5. místo – Zuzana Sedlmajerová, 15. místo – Nina Bellová

II. kat. KPMG – 2008-2009

3. místo – Sofie Ryklová, 5. místo – Valerie Mašínová, 8. místo – Natálie Prasková, 15. místo – Tereza Mertlová

Výsledky Jarní pohár města Plzně

0.A kat. ZPMG

4. místo – Vanda Svobodová, 5. místo – Natálie Staníková

I.B kat. ZPMG

1. místo – Natálie Vaňáčková, 4. místo – Magdalena Gábíková

I.A kat. ZPMG

7.místo – Ela Drahošová, 12. místo – Markéta Setunská

I. kat. KPMG

2. místo – Agáta Řehořková, 4. místo – Julie Hrochová

II. kat. KPMG

2. místo – Veronika Houhová, 5. místo – Simona Stuchlíková

III. kat. KPMG

7. místo – Neva Kuzmanovič, 17. místo – Barbora Kůsová

IV. kat. KPMG

8. místo – Michaela Křečková, 11. místo – Rebeka Vlková

Gymnastika Praha 4

Výsledky Plzeň ZPMG

Výsledky Plzeň KPMG

Výsledky Motorlet I.kategorie KPMG

Výsledky Motorlet II.kategorie KPMG

Fotogalerie Motorlet

Fotogalerie Plzeň

AKTUALIZACE FOTOGALERIE

Gymnastika Praha 4

Pozdě ale přeci :-), nyní se můžete podívat na spousty fotografií z podzimních závodů, soustředění, tréninků a vystoupení!

Podzimní soustředění 2018

I.kolo Českého poháru - Mariánské lázně - 14.10.2018

II.kolo Českého poháru – Plzeň - 20.10.2018

III.kolo Českého poháru – Memoriál Míly Morávkové - 27.10.2018

Přebor Prahy ve společných skladbách – 10.11.2018

V.kolo Českého poháru - Č.Budějovice – 17.11.2018

Mistrovství České republiky – Vinohrady - 25. 11. 2018

Klánovický Mikuláš - 1.12.2018

Čertovský rej - 6.12.2018

Finále ČMP - Dubňany - 8.12.2018

Vystoupení - Miss Deaf, Ples ZŠ Bítovská a Manažerská liga boxu 2018/19

Hop arena 10.12.2018 – rozloučení se sezónou v roce 2018

Prosíme rodiče, pokud máte pěkné fotografie, které by tu neměly chybět, zašlete je na email: katka.bla@seznam.cz nebo přineste na flashce na trénink. Děkujeme!

Víkendový závodní maraton 30. a 31. 3. 2019

Gymnastika Praha 4

Tento víkend absolvujeme jako oddíl čtvery závody. V sobotu na Stodůleckém poháru 2019 premiérově předvedou některé vybrané závodnice sestavy ZPMG, tedy základního programu moderní gymnastiky. Další naše gymnastky zacvičí svou volnou sestavu v KPMG (kombinovaném programu moderní gymnastiky) v jihočeském Táboře. Sobota nám přinesla celkově jednu zlatou medaili, kterou získala Agátka Řehořková a jednu stříbrnou, kterou si na krku odnesla Julča Hrochová. Medailí mohlo ale být více, kdyby nebylo chybiček, které se naše gymnastky napáchaly. Určitě tedy je co trénovat, aby se na příštím závodě výsledky zlepšily a medaile znásobily :).

V neděli se závodí pouze v KPMG – jedna parta závodí opět na Stodůleckém poháru a druhá se vydává do Ústí nad Labem. Opět zbytečné chyby od některých našich gymnastek, ale i tak pro náš oddíl vybojovaly Verča Houhová a Zuzanka Sedlmajerová dvě stříbrné medaile! Všem gratulujeme!

VELIKONOČNÍ KRASLICE 2019 – TÁBOR

I. kat. KPMG – 2010 a ml.

1. místo – Agáta Řehořková, 2. místo – Julie Hrochová, 4. místo – Adéla Škvorová, 6. místo – Nina Bellová

II. kat. KPMG – 2008-2009

4. místo – Natálie Prasková, 5. místo – Sofie Ryklová, 7. místo – Valerie Mašínová, 8. místo – Andrea Holubová, 11. místo – Tereza Mertová

STODŮLECKÝ POHÁR 2019 – PRAHA - ZPMG

0.A kat. ZPMG

5. místo – Vanda Svobodová, 6. místo – Natálie Staníková, 10. místo – Stella Ryklová

I.B kat. ZPMG

11. místo – Natálie Vaňáčková, 12. místo – Magdalena Gábíková, 15. místo – Nikola Černá, 16. místo – Valerie Kämpf

I.A kat. ZPMG

4. místo – Ela Drahošová

II. kat. ZPMG

10. místo – Sofie Gáborová, 11. místo – Aurelie Ratajová, 16. místo – Lada Pohanková, 19. místo – Hana Kotrbáčková, 21. místo – Barbora Vondráková

III. kat. ZPMG

8. místo – Linda Kotrbáčková

IV. kat. ZPMG

8. místo – Michaela Malá

V. kat. ZPMG

6. místo – Šárka Kozová

STODŮLECKÝ POHÁR 2019 – PRAHA - KPMG

I. kat. KPMG

6. místo – Johanka Babištová

II. kat. KPMG

2. místo – Veronika Houhová, 5. místo – Simona Stuchlíková, 7. místo – Lily Vágner, 8. místo – Julie Horníková

III. kat. KPMG

7. místo – Neva Kuzmanovič, 12. místo – Alexandra Kynychová

ÚSTECKÝ POHÁREK – ÚSTÍ NAD LABEM

I. kat. KPMG

2. místo – Zuzana Sedlmajerová, 5. místo – Daniela Frydrychová, 14. místo – Chiara Kekrt, 21. místo – Pavlína Veselá

II. kat. KPMG

6. místo – Veronika Malá, 10. místo – Klára Ojrzynská, 11. místo – Sofie Keblová

III. kat. KPMG

15. místo – Barbora Hušková

IV. kat. KPMG

7. místo – Michaela Křečková, 17. místo – Rebeka Vlková, 21. místo – Eliška Bubeníková

Výsledky Stodůlky ZPMG

Výsledky Stodůlky KPMG

Výsledky Tábor

Výsledky Ústí nad Labem

Fotogalerie Stodůlky

Fotogalerie Tábor

Fotogalerie Ústí

Bizon´s Cup 2019

Gymnastika Praha 4

Závodní sezónu jednotlivců startujeme v naší domovské hale na Zeleném Pruhu v Praze. Závodu se účastní gymnastky z různých koutů republiky. Prosadit se a umístit na předních příčkách nebude jednoduché. Protože byl velký zájem o tento závod, museli jsme učinit několik opatření. V první řadě bylo nutné přihlášky uzavřít z kapacitních důvodů ještě před určeným termínem a zároveň kvůli časovému harmonogramu předvedly všechny gymnastky své volné sestavy, ale pouze prvních deset s nejlepším výsledkem mohly předvést povinnou sestavu. Velkou roli hrála nervozita, o čemž se některé naše gymnastky také přesvědčily a díky tomu nepodaly až tak dobrý výkon. Některé ale zůstaly klidné a vzhledem k tomu, že se jednalo o první závod, jejich provedení bylo hodně slušné. Celkově byl náš oddíl úspěšný a získal 10 medailí jak za jednotlivce, tak v družstvech. Moc všem gratulujeme a věříme, že na příštím závodě bude výkon minimálně stejně dobrý jako na tomto, případně ještě lepší! :

VÝSLEDKY JEDNOTLIVCI

I.C kategorie

1. místo - Veselá Pavlína, 2. místo - Frydrychová Daniela, 3.-4. místo - Kekrt Chiara

I.B kategorie

1. místo - Sedlmajerová Zuzana

I.A kategorie

1. místo - Babištová Johana, 4. místo - Řehořková Agáta, 8. místo - Škvorová Adéla, 9. místo - Hrochová Julie, 10. místo - Bellová Nina

II.B kategorie

3. místo - Mašínová Valerie, 4. místo - Ryklová Sofie, 8. místo - Prasková Natálie, 10. místo - Keblová Sofie, 14. místo - Holubová Andrea

II.A kategorie

2. místo - Houhová Veronika, 3. místo – Stuchlíková Simona, 5. místo - Horníková Julie, 10. místo – Malá Veronika, 16. místo – Ojrzynská Klára, 17.-18. místo – Pistorová Adéla, 22.-23. místo – Liliana Vágner, 24. místo – Pistorová Anna

III. kategorie

8. místo – Kuzmanovič Neva, 28.-29. místo – Hušková Barbora, 30. místo – Kynychová Alexandra

IV. kategorie

8. místo – Křečková Michaela, 22.-23. místo – Bubeníková Eliška, 26. místo – Mertlová Monika, 27. místo – Vlková Rebeka

VÝSLEDKY DRUŽSTVA

TJ VS Praha ZP 1 – 3. místo – Babištová, Stuchlíková, Kuzmanovič, Křečková

TJ VS Praha ZP 3 – 11. místo – Řehořková, Mašínová, Hušková, Bubeníková

TJ VS Praha ZP 2 – 12. místo – Sedlmajerová, Houhová, Kynychová, Vlková

Výsledky

Fotogalerie - připravujeme

Pozvánka na Bizon´s Cup 2019

Gymnastika Praha 4

Vážení přátelé, kamarádi, rodiče a nadšenci moderní gymnastiky :)

Oddíl TJ Vodní stavby Praha Zelený pruh Vás všechny srdečně zve na Bizon´s cup, III. ročník závodu jednotlivců v moderní gymnastice.

Přijďte podpořit naše gymnastky a připravit jim pořádnou závodní atmosféru!

Letos bude závodit 160 gymnastek ze všech koutů České republiky. Soutěž bude probíhat i v rámci družstev, které jsou sestaveny ze 4 nejlepších členek vybrané z každé kategorie. Družstev se přihlásilo 21. Vzhledem k velkému počtu přihlášených půjdou všechna děvčata nejdříve volnou sestavu a deset nejlepších postoupí do finále, kde předvede povinnou sestavu.

V dopoledním závodě se Vám představí nejmladší závodnice v kategoriích I.A, I.B, I.C, II.A, II.B.

Startujeme v 9:00.

V odpoledním závodě cvičí III. a IV. kategorie. Zahájení odpoledního závodu bude ve 14:30. Zakončení odpoledního závodu se předpokládá v 18:00.

Děkujeme všem sponzorům, kteří závod podpořili!

praha 4 gymnastika     praha 4 gymnastika     praha 4 gymnastikapraha 4 gymnastika       praha 4 gymnastikapraha 4 gymnastika       praha 4 gymnastikaTěšíme se na Vás!

TJ Vodní stavby Praha Zelený Pruh

Víkendové soustředění 2. a 3. 3. 2019

Gymnastika Praha 4

Již každoročně před jarní závodní sezónou společně prožíváme celý víkend v tělocvičně na Zeleném pruhu. Pilujeme povinné i volné sestavy a nejen to. Využíváme čas na manipulace s náčiním, kompenzační cvičení, zlepšování rozsahů, posilování a tak dále. Díky místní jídelně jsme si mohly v sobotu pochutnat na řízečku s kaší a v neděli na boloňských špagetách – děkujeme!! Po obědě nesmí chybět polední klid a děvčátka si malují, čtou, hrají hry, zkrátka odpočívají na odpolední trénink. Ve fotogalerii se můžete přesvědčit, jak naše nejmenší uplácí masáží své trenérky, aby byly hodné :D Víkend zakončujeme vystoupením pro rodiče, příbuzné a kamarády. Generální zkouška na závody se vyvedla, všichni míří ke svým domovům a nyní už se těšíme na závodní sezónu, kterou započneme v domácí hale na Zeleném Pruhu na Bizon´s cupu.

Fotogalerie

Následující - Aktuality 2020                                                                  Předchozí - Aktuality 2018