• TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
Javascript Slide Show by WOWSlider.com v4.2

AKTUALITY

Hop arena 10.12.2018 – rozloučení se sezónou v roce 2018

Gymnastika Praha 4

Z technických důvodů, co se týká naší tělocvičny, musíme skončit s tréninky dříve, než jsme předpokládaly. Trenérky přemýšlí, jakou originální vánoční besídku by mohly pro všechny gymnastky z oddílu uspořádat. Čeká nás dlouhé volno, rozhodly jsme se tedy vyblbnout v Hop aréně v Čestlicích. Příchodem do „trampolínového ráje“ rázem zjišťujeme, že to byl skvělý nápad. Holčičky se okamžitě rozebíhají na trampolíny a řádí co to jde. Po každé větší aktivitě přichází hlad…na to jsme také připraveny a máme objednané pizzy. Holčičky zaplní svá prázdná bříška a poté se všechny schází u stromečku. Hrajeme tzv. tichého Santu, který spočívá v tom, že každá donese nějaký dárek, který umístí pod stromeček. Následuje vybírání dárku se zakrytýma očima - je tedy překvapením, co si naše gymnastky odnesou domů za dáreček a HOP domů!!

Všem přejeme příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok ♥

Fotogalerie

Vystupování TJ VS Praha - ZP na společenských událostech

Gymnastika Praha 4Gymnastika Praha 4

Naše gymnastky jsou multifunkční! :) Ptáte se proč? I přes to, že jsou zvyklé předvádět své sestavy na ploše 13x13 metrů, tak jsou schopny se přizpůsobit jakémukoli prostoru. Tento um je žádoucí při vystupování na různých společenských akcích a v meziobdobí, kdy je trošku volna se rády vybraných událostí účastníme. Hned v září vystupují gymnastky se skladbou Fantom na světové soutěži Miss Deaf World 2018. Těsně před Vánoci, konktrétně 20.12.2018 zpestřují program na Manažerské extralize boxu v České národní bance a na plese absolventů ZŠ Bítovská se dne 24. 1. 2019 tentokrát předvádí děvčata se skladbou Chiquitita.

Gymnastika Praha 4

Všechny holčičky byly nadšené z aplausu, obdivu od diváků a vždy odcházely s pozitivní náladou. Děkujeme pořadatelům akcí, že jsme mohly být součástí těchto skvělých událostí a věříme, že jsme jako vystupující splnily Vaše představy!

Fotogalerie

Finále Českomoravského poháru – Dubňany - 8.12.2018

Gymnastika Praha 4

Reprezentovat náš oddíl na finále Českomoravského poháru se do moravských Dubňan vydávají v sobotu 8.12.2018 čtyři naše skladby. Všem našim gymnastkám moc děkujeme, že zastupovaly náš oddíl, a ještě ke všemu obsadily krásná místa na vysokých příčkách. Naše nejmenší mají určitě na čem pracovat, ale i tak se umístily na hezkém pátém místě. Některé by s kouskem štěstí na medaili s přehledem dosáhly, ale bohužel se nevydařilo, tak snad příště. Na mysli máme hlavně naši skladbu Assasini, které jako Mistryně ČR nepředvedly úplně bezchybný výkon a musely se tak spokojit s bramborovým čtvrtým místem. Komu se to ale v tomto závodě obzvlášť podařilo? Našim Fantomkám!! Konečně prolomily „proketí“ stříbrné medaile a odjížděly zpět domů spokojené, se zlatým kovem na krku. Obruče zašly také hezký výkon, ale bezchybný bohužel nebyl, proto se umisťují na 7. místě. Gratulujeme a v novém roce už nás čekají choreografie pro sezónu jednotlivců.

Výsledky:

0. kategorie B – CanCan – 5. místo

0. kategorie A – Fantom – 1. místo

I. kategorie – Assasini – 4. místo

II. kategorie – Obruče – 7. místo

Fotogalerie

Výsledky

Čertovský rej - 6.12.2018

Gymnastika Praha 4

Čert, mikuláš, anděl….. všichni víme, že chodí 5.12.2018, ale dvě čertice zůstaly na zemském povrchu o den déle. Na čtvrteční trénink přišly zjistit, zda jsou v našem oddíle všechna naše prťátka hodná a jestli nezlobí. Zjistilo se, že všechny malinké gymnastky nemají na svědomí žádný velký hřích a není tedy nutné je brát do pekla. Naopak byly obdarovány drobnými dárečky a poté si poslední trénink před Vánoci zpestřily hraním čertovských her.

Nyní huráááá na vánoční prázdniny a těšíme se na všechny v roce 2019.

Fotogalerie

Klánovický Mikuláš - 1.12.2018

Gymnastika Praha 4

Rozporuplné pocity… ano, přesně takové jsme měli po závodě v Klánovicích. Trenérky, rodiče i gymnastky nechápaly umístění v některých kategoriích. I to je ale součástí sportu, a i když se zdá něco nespravedlivé, je nutné na sobě stále pracovat, nenechat se odradit a jít dál – to je prostě život! Tyto situace nás poučí, a hlavně zocelí 😊 Gymnastky moc chválíme, protože některé předvedly své nejlepší výkony za celou sezónu a celkově získaly spoustu medailí!!

Výsledky:

Kategorie 0.B 1- Cancan – 4. místo

Kategorie 0.B 2 - Aladinky – 2. místo

Kategorie 0.A 2 – Chiquitita – 4. místo

Kategorie 0.A 1 – Fantom – 1. místo

Kategorie I. - Tango – 2. místo

Kategorie II. - Obruče – 2. místo

Fotogalerie

Výsledky

Mistrovství České republiky – Vinohrady - 25. 11. 2018

Gymnastika Praha 4

Na základě výsledků na přeboru Prahy budou náš oddíl v neděli 25. 11. 2018 reprezentovat tři týmy na Mistrovství ČR pódiových skladeb linie B. Velkým úspěchem je nominace naší Gabči Davidové jako rozhodčí, která bude reprezentovat Prahu. Suverénní výkon předvedly naše gymnastky v I. kategorii s obručemi. Skladba byla velmi dobře provedená a tak se nyní mohou chlubit titulem Mistryněmi České republiky, i když to nebylo úplně jednoduché v tak velké celorepublikové konkurenci. Gratulujeme!! Je patrné, že píle a poctivost se vyplácí :-). V II. kategorii škoda drobných chybiček, které jistě zapříčinila tréma. I tak se ale umístily naše obruče na velmi pěkném 9. místě. Švihadla v III. kategorii také umí skladbu zajít lépe, ale snaha podat co nejlepší výkon byla patrná. Děvčata obsadila 13. místo.

Výsledky:

I. kategorie – 1. místo – Assassini

II. kategorie – 9. místo – obruče

III. kategorie – 13. místo - švihadla

Fotogalerie

Výsledky

Poslední kolo Českého poháru v Českých Budějovicích – 17.11.2018

Gymnastika Praha 4

Opět cestujeme v brzkých ranních hodinách, tentokrát do Českých Budějovic. Holčičky se snažily v průběhu celé série závodů podat co nejlepší výkony, hlavně aby získaly nejvíce bodů. Poté se totiž mohou dostat do velkého finále Českomoravského poháru, ve kterém se představí pouze pět nejlepších týmů z Čech a pět nejlepších z Moravy. Dnešní závod není výjimkou a trenérky se svými svěřenkyněmi se pokusily, aby náš oddíl měl co nejvíce postupujících týmů. Nakonec jsme v tomto závodě obdrželi tři medaile, což považujeme za velký úspěch!! Na všechny výsledky se můžete podívat níže.

Výsledky:

0. B kategorie

CanCan – 3. místo, Aladinky – 5. místo

0. A kategorie

Fantom – 2. místo, Chiquitita – 5. místo

I. kategorie

Assassini – 2. místo, Tango – 6. místo

II. kategorie - Obruče nejstarší – 5. místo

III. kategorie - Švihadla – 6. místo

Fotogalerie

Výsledky dopolední program

Výsledky odpolední program

Přebor Prahy a získané dvě zlaté medaile – 10.11.2018

Gymnastika Praha 4

Účast na závodě mezi pražskými družstvy byla na každé trenérce a do haly Na Třebešíně bylo nakonec vysláno pět skladeb za náš oddíl. Velkým úspěchem je zisk medaile v každé kategorii, ve které jsme jako oddíl měli zastoupení. V 0. kategorii, kde byly tentokrát skladby i z vyšší kategorie A, se přebornicemi Prahy staly naše gymnastky se skladbou Fantom, konečně se jim tedy podařilo získat zlatou medaili. V I. kategorii se přebornicemi Prahy stala opět naše skladba, a to naše malé obruče Assasini, na 7. místě se umístila skladba Tango. Děvčata v II. kategorii, tedy obruče starší získaly bronzovou medaili a na témže místě se umístila švihadla a odcházeli tedy taktéž s medailí na krku.

Děkujeme všem našim přebornicím, že budou reprezentovat náš oddíl na Mistrovství České republiky, ale samozřejmě i ostatním za skvělou reprezentaci oddílu na tomto pražském závodě.

Výsledky:

0. kat. – 1. místo – FANTOM

I. kat. – 1. místo – ASSASINI, 7. místo – TANGO

II. kat. – 3. místo – obruče

III. kat. – 3. místo – švihadla

Fotogalerie

Výsledky - Sestavy bez náčiní

Výsledky - Linie B

Memoriál Míly Morávkové, III. kolo Českého poháru – 27.10.2018

Gymnastika Praha 4

Rok s rokem se sešel a opět pořádáme náš nejoblíbenější závod, již V. ročník Memoriálu Míly Morávkové, ke kterému máme opravdu osobní vztah. III. kola Českého poháru se účastnilo kolem 400 závodnic z různých koutů republiky, respektive celkem 70 závodících skladeb.

Jako každoročně musíme vyzdvihnout celou organizaci, vše se zvládá se stále větším přehledem a zároveň větším klidem. Protože oddíloví rodiče a rodinní příslušníci dokážou vytvořit tak příjemné prostředí, naše gymnastky hned předvádějí jistější výkony a získávají tak v tomto závodě 3 medaile pro oddíl. V 0.B kategorii předvedly svůj nejlepší výkon sezóny gymnastky se skladbou CanCan a skončily tak na krásném stříbrném místě. Naše nejmladší Aladinky svůj výkon opět posunuly dále a utržily bezvadné 5. místo. V 0.A kategorii už není žádným překvapením 2. místo holčiček se skladbou Fantom, škoda drobných chybiček, jistě by bez nich bezkonkurenčně vyhrály. Vyzdvihnout musíme i druhou skladbu v této kategorii, a to Chiquititas, které ještě na čtvrtečním tréninku měnily sestavu z původních pěti členek na čtyři. Holky to krásně zvládly a skončily na krásném 7. místě.

V kategoriích s obručemi se také velmi zadařilo a skladba Assassini získala bronzovou medaili. Děvčata se skladbou Tango se umístila na pěkném 7. místě.

Dalším nejlepším výkonem této sezóny považujeme obruče nejstarší, které se umístily i přes velkou konkurenci na bramborovém, tedy 4. místě. Švihadla také předvedla velmi slušný výkon, za který vybojovala 6. místo. Na domácí půdě s bouřlivými fanoušky to jde vždy lépe!! 😊

Ještě jednou děkujeme všem maminkám, tatínkům, babičkám, přítelům, fanouškům, sponzorům …. zkrátka všem, kteří se jakkoli podíleli na další skvělé atmosféře tohoto velmi oblíbeného závodu.

Výsledky:

0. B kategorie

CanCan – 2. místo, Aladinky – 5. místo

0. A kategorie

Fantom – 2. místo, Chiquitita – 7. místo

I. kategorie

Assassini – 3. místo, Tango – 7. místo

II. kategorie

Obruče nejstarší – 4. místo

III. kategorie

Švihadla – 6. místo

Fotogalerie

Výsledky

II. kolo Českého poháru – Plzeň, 20.10.2018

Gymnastika Praha 4

Tuto sobotu se vydáváme směr Plzeň. Dopolední program je vyhraněn pouze pro sestavy bez náčiní, tedy jen pro kategorie 0.B a 0.A, ostatní si mohou přispat (což starší gymnastky jistě ocení😊). Všechny naše malinké gymnastky chválíme, protože je znát, že na svých sestavách zapracovaly a tím zlepšily svá konečná umístění. Děvčata se skladbou Fantom předvedla jistější výkon než v předešlém závodě, i tak ale získala pro oddíl znovu stříbrnou medaili. Opět jim tedy získaný cenný kov ladil ke krásným trikotům 😊. Příště už to snad bude zlatá holky! V odpoledním programu se skvěle předvedla děvčata v I. kategorii se skladbami Assassini a Tango, nervozita trochu opadla a sestavy vypadaly velmi dobře. Gymnastky trenérky Lindy se svým jistým výkonem dokonce získaly zlatou medaili – gratulujeme!! Obruče v III. kategorii vypadaly taktéž jistěji, ale v druhém provedení už bylo trošku více chybiček. Švihadla v III. kategorii zřejmě neměla svůj den a umístění nebylo zas až tak dobré – příště se holky určitě zadaří!!

Kategorie 0.B

CanCan – 5. místo, Aladinky – 6. místo

Kategorie 0.A

Fantom – 2. místo, Chiquitita – 7. místo

Kategorie I.

Assassini – 1. místo, Tango – 6. místo

Kategorie II.

Obruče – 6. místo

Kategorie III.

Švihadla – 8. místo

Fotogalerie

Výsledky

I. kolo Českého poháru - Mariánské lázně - 14.10.2018

Gymnastika Praha 4

Konečně tu máme první závod sezóny a doufáme, že všechny naše gymnastky to bude motivovat k intenzivnější práci na sestavách. Vzhledem k tomu, že nevyšlo plánované ubytování v Mariánských lázních díky odstávce dálkového vytápění, vydaly jsme se na závod až v neděli ráno. Brzké vstávání nebylo příjemné pro nikoho z nás, ale většina svůj spánkový deficit dohání v autobuse

Po příjezdu na místo mají gymnastky dopoledního programu rozcvičení. Ty z odpoledního programu mají volno nebo ladí poslední nedostatky na trikotech.

Popravdě mají všechny naše prťátka z kategorií 0.B a 0.A na čem zapracovat – některé méně, některé více, ale budeme se společně snažit, aby se na příštích závodech umístily na vyšších příčkách.

Prvním rokem máme dvě skladby v I. kategorii, kde děvčátka poprvé cvičí s obručemi. Možná to bylo nervozitou, možná nějakým jiným aspektem, ale zkrátka obruče létaly všude možně, málokdy do rukou samotných gymnastek. Což se samozřejmě promítlo na samotných známkách a umístění nebylo moc radostné.

Odpolednímu programu také nepřálo štěstí a výkony nebyly podle představ trenérek, umístění tedy mohla být lepší.

V pozdních hodinách večerních se vracíme domů a zítra nás čeká další trénink, máme před sebou spoustu práce…

Výsledky dopolední program:

0.B kategorie

Cancan – 5. místo

Aladinky – 6. místo

0.A kategorie

Fantom – 2. místo

Chiquitita – 6. místo

I. kategorie

Assassini – 9. místo

Tango – 11. místo

Výsledky odpolední program:

II. kategorie (obruče) – 7. místo

III. kategorie (švihadla) – 9. místo

Fotogalerie

Víkendové soustředění 22. - 23. 9. 2018

Gymnastika Praha 4

Na prvním závodě této sezóny v Mariánských lázních chceme předvést výkony, za které se nebudeme muset stydět, a protože je závod již za dveřmi, víkend trávíme v naší hale na Zeleném pruhu a pilně trénujeme. Všechny naše gymnastky se snaží a čerpají informace od svých trenérek. Jestli máme dobře natrénováno, se dozvíme brzy.

Aby byli v obraze rodiče našich gymnastek a věděli, s jakými skladbami budou jejich děťátka závodit, pořádáme pro ně nedělní vystoupení. Své sestavičky předvedou všechny, od nejmladších po nejstarší. Od soustředění je viditelné zlepšení, tak snad nám to půjde stále lépe, držte nám palce!!

Fotogalerie

TRÉNINKY 2018-2019

Tréninky v novém školním roce odstartujeme hned v pondělí 3.9.2018 a pro přípravku v úterý 4.9.2018.

Na všechny gymnastky se moc těšíme!

Tréninkové hodiny zůstávají beze změny. Přesné informace naleznou rodiče gymnastek ve svých emailových schránkách.

Gymnastika Praha 4

Soustředění 20.-29.7.2018

Gymnastika Praha 4

1. den

Hned po příjezdu jsme začaly vybalovat, následovalo rozbalování koberců a příprava na lehký trénink. Po tréninku jsme se vydaly na oběd. Tortila s hranolky sklidila úspěch a hláška: „Jééé to je jak v mekáči, to by si dal i můj táta“ všechny pobavila.

Ve večerním programu se všechny naše gymnastky dozvěděly téma hry, která se bude během celého soustředění hrát. Trenérky v převlekách uvítaly všechny do světa mimoňů a rozdělily náhodně všechny gymnastky do čtyř týmů. Prvním úkolem bylo, vymyslet si název svého týmu a vyrobit si své týmové tričko.

Názvy týmů:

Duhovky

Královny

Čing – čong

#Misha family

Vyhlášení nejhezčích triček:

1. místo – Čing – čong

2. místo – #Misha family

3. místo – Královny

4. místo – Duhovky

2. den

Den začínáme ranním během, který za celé soustředění nezískal oblibu. Trasa 3,6 km dávala některým opravdu zabrat, ale po pár odběhnutých kilometrech bylo znatelné alespoň malé zlepšení. Po snídani jsme začaly vymýšlet choreografie na sezónu pódiových skladeb. Během dopoledne stíháme zahrát střihanou, aby měly týmy možnost získat nějaké body.

Výsledky střihané:

1. místo – #Misha family

2. místo – Čing – čong

3. místo – Duhovky

4. místo – Královny

Proběhlo první hodnocení údklidu pokojů, za které budou týmy během soustředění také sbírat body. Po večeři byl zadán další úkol, a to pokřik týmů, prťátka se odebrala do pelíšků.

Výsledky pokřiků:

1. místo – Čing – Čong

2. místo – #Misha family

3. místo – Královny

4. místo – Duhovky

Gymnastika Praha 4

3. den

Běh, snídaně, nové choreografie – náš každodenní rituál, prokládáme cvičením s gumami, na bosu apod. Hra je samozřejmostí, tentokrát Agnes ztratila hračku a úkolem pro všechny týmy je, aby ji vyrobily novou.

Výsledky vyrobených hraček:

1. místo – ZMRZLINKA ► Královny

2. místo – POMERANČÍK ► Duhovky

3. místo – HVĚZDIČKA ► #Misha family

4. místo – LISA ► Čing – Čong

4. den

Gymnastika Praha 4

Nezahálíme, opět běháme, po snídani makáme, po obědě také a před večeří hrajeme hru – Kolíčkový král. Král je ověšen spoustou kolíčků, které představují body. Má zavázané oči a pouze na základě sluchu odhání všechny, kteří se mu snaží kolíčky ukradnout.

Výsledky kolíčkového krále:

1. místo – Duhovky (11 b.)

2. místo – Královny + #Misha family (shodně 10 b.)

3. místo – Čing – Čong (9 b.)

Do večeře zbývá ještě nějaký čas, tak mladším holčičkám zpestříme trénování a odebíráme se na venkovní hřiště, kam bereme obruče a stuhy, ostatní pracují na svých skladbách.

5. den

Dopoledne kromě cvičení uvedl Victor následující hry, kde mohly týmy získat další cenné body.

- Opilý slon

- Stonožka

Výsledky her:

1. místo – #Misha family

2. místo – Královny

3. místo – Duhovky

4. místo – Čing – čong

A protože je veliké horko, před obědem se všichni balíme a odpoledne míříme na chrudimské koupaliště, kde se všichni schladíme. Moc jsme si to užily, skákaly jsme do vody, sjížděly skluzavky a daly si zmrzlinu v místním kiosku. Po vodních radovánkách na koupališti se odebíráme na večeři. Večer už je poklidnější, protože jsme všechny unavené.

Gymnastika Praha 4

6. den

Ranní běh, snídaně, trénink, oběd, trénink, večeře a večerní program je na každé trenérce. Prťátka se dívají na pohádku, ostatní například mají balet, cvičení na bosu a někdo pokračuje ve vymýšlení choreografií.

7. den

Běháme, snídáme, trénujeme a před obědem hrajeme další hru, do které se tentokrát zapojí všechny trenérky. Název hry jsou pásky. Každý má připevněné 3 pásky, které představují 3 životy. Pokud jsou někomu soupeřem ukradeny všechny životy, opouští hru.

Výsledky hry Pásky:

1. místo – #Misha family

2. místo – Královny

3. místo – Duhovky

4. místo – Čing – čong

A jako překvapení, které nikdo netušil – NOČNÍ BOJOVKA!! Některé byly statečnější, některé méně, ale nakonec všechny sebraly veškerou svou odvahu a bojovku dokončily. Prťátka jsme raději nechaly spinkat :-).

Gymnastika Praha 4

8. den

Jelikož jsme v noci naspaly trochu méně, všechny gymnastky jsou ušetřeny od ranního běhu – nadšení vládne a pro všechny je to momentálně ta nejlepší zpráva :P Tréninky ale nevynecháváme, protože už nám zbývá poslední čas dopilovat choreografie. Večer nás čeká nejoblíbenější zábava celého soustředění, a to karneval, nebo-li maškarní bál, kde se každá maska představí a pak společně všechny zatrsají na diskotéce v tělocvičně.

9. den

Další den bez běhu a samozřejmě velké nadšení. Dopolední trénink, během kterého probíhá focení v parku blízko tělocvičny. Po obědě všechny holčičky informujeme, aby se opět sbalily na koupaliště. Dnes je opět nesnesitelné horko. Netuší však, že nejdeme na koupaliště, ale uděláme si takzvanou plážovou pohodu v tělocvičně :P. Naháníme všechny do sprch a ovlažujeme se, v tělocvičně pouštíme letní songy, tančíme, cvičíme, blázníme. Zároveň pořádáme Miss Chrudim 2018, kterou vyhrává Barča Hušková, první vicemiss se stává Monča Čápová (trenérka) a druhou vicemiss je Chiera Nela Kekrt.

Po večeři přistupujeme k vyhlášení výsledků celého soustředění. Všechny holčičky obdrží ceny a vítězové si svou výhru musí tematicky odemknout a dostat se tak do padoušského trezoru.

10. Den

Je tu poslední den a čeká nás cesta domů – hurááá. Balíme, uklízíme a ještě před nástupem do autobusu nás hostí personál restaurace Růžek a zvou nás na krásně servírovanou svačinu, která se skládá z melounu, ananasu, broskví a banánů. Loučíme se, děkujeme za úžasný servis, který nám poskytli a těšíme se na příští rok!!!

Gymnastika Praha 4

Všechny zúčastněné gymnastky chválíme, že celé soustředění zvládly bez újmy, naučily se spoustu nových věcí a po prázdninách se těšíme, až předvedeme všechny choreografie na závodech.

Fotogalerie

Vodpočívárna 27. 6. 2018, aneb už voláme prázdniny :)

Gymnastika Praha 4

My trenérky jsme dlouho přemýšlely, jak bychom se všichni společně včetně gymnastek a rodičů mohli originálně rozloučit s uplynulou sezónou. Těžký to úkol, ale našly jsme ideální místo na břehu Vltavy v pražském Braníku. Vodpočívárna pro nás byla jasná volba. Venkovní posezení pro cca 70 osob, by nám málo kde umožnili. Je zde spoustu vyžití pro děti – obrovská trampolína, skákací hrad a zároveň jsme si připravily gymnastické náčiní, které vždy naše holčičky zaujme. Společně jsme se pobavili, opekli si buřtíky na místních grilech a dali si něco dobrého k pití.

Takový zájem všech rodičů a příbuzných jsme nečekaly a moc nás potěšilo, že panovala tak skvělá atmosféra i při neformálním setkání mimo gymnastiku.

Všem moc děkujeme, bez Vás by to nešlo!!

A teď už huráááá na prázdniny!!

Fotogalerie

Mistrovství České republiky v KPMG – 3. června 2018

Gymnastika Praha 4

V čele s nominovanou rozhodčí za Prahu Gabrielou Davidovou se účastníme spolu se třemi postupujícími gymnastkami Mistrovství ČR v KPMG. Nervozita panuje hlavně u trenérek Kačky a Lindy, které se pokusily své svěřenkyně připravit na tento vrcholný závod, jak nejlépe dovedly.

Johanka Babištová předvedla ve své I. kategorii velmi dobře zvládnutou volnou sestavu a sestavu se švihadlem. V konkurenci 18 gymnastek z celé republiky tak získala zaslouženě cennou bronzovou medaili a za to jí velmi gratulujeme!!!

V II. kategorii, tedy v sestavách se švihadlem a bez náčiní už tolik sebejistoty nebylo a nějaké drobné chybičky se zde objevily. I tak je ale velkým úspěchem v celorepublikové konkurenci 6. místo Verči Houhové a 9. místo Simči Stuchlíkové z celkem 18ti gymnastek.

Děkujeme Johance, Verče a Simče za vzornou reprezentaci oddílu na MČR!

Zároveň doplňujeme výsledky družstev:

Oblast Praha 3. družstvo – 4. místo

závodnice: Mrzenová Aneta (TJ VS Praha),Houhová Veronika (TJ VS Praha – ZP), Melíšková Karolína (TJ VS Praha), Plaštiaková Ema (TJ VS Praha), Tisoňová Lucie (TJ VS Praha)

Oblast Praha 2. družstvo – 7. místo

závodnice: Babištová Johanka (TJ VS Praha – ZP), Kurzweilová Brigita (SK MG Stodůlky), Brůhová Adéla (TJ VS Praha), Drymlová Lucie (TJ VS Praha), Švestvková Kristýna (TJ VS Praha)

Oblast Praha 4. družstvo – 15. místo

závodnice: Soldánová Adéla (SK MG Stodůlky), Stuchlíková Simona (TJ VS Praha), Švestková Tereza (TJ VS Praha), Bregarová Denisa (TJ VS Praha), Kučerová Tereza (SK MG Stodůlky)

Gratulujeme, velmi chválíme všechny naše svěřenkyně a po dnešním ukončení MČR považujeme tuto sezónu v jednotlivcích za uzavřenou. Nyní se už těšíme na trénování na podzimní sezónu pódiových skladeb!

Výsledky jednotlivců

Výsledky družstev

Fotogalerie

Oddílový závod – 31. května 2018

Gymnastika Praha 4

Některé závodnice už brzy čeká MČR, proto stále trénujeme a některé už si v jednotlivcích zazávodí až příští sezónu. Abychom ale tuto sezónu uzavřely, rozhodly jsme se uspořádat oddílový závod. Zazávodí si mezi sebou všechny naše gymnastky od nejmenších, až po největší. Zváni jsou samozřejmě rodiče a všichni příznivci moderní gymnastiky, zvláště našeho oddílu.

Atmosféra, byla úžasná a naše gymnastky byly nadšené, protože všechny odcházely ze závodní plochy s medailí na krku :-)

Děkujeme všem rodičům, rodinným příslušníkům i fanouškům našeho oddílu, že dorazili a podpořili všechny naše závodnice.

Fotogalerie

Přebor Prahy 0. kategorie ZPMG – 26. 5. 2018

Gymnastika Praha 4

Jako oddíl TJ VS Praha – Zelený pruh jsme se ujali pořádání Přeboru Prahy pro 0. kategorii ZPMG, tzn., že mají možnost si mezi sebou zazávodit všechny nejmladší moderní gymnastky z celé Prahy. V této kategorii se nepostupuje na Mistrovství České republiky, na to si budou muset holčičky ještě nějaké ty roky počkat.

I přes velkou konkurenci se v tomto závodě podařilo dvěma našim gymnastkám uspět a utržit pro oddíl dvě medaile v kategoriích jednotlivců – stříbrnou a bronzovou. V soutěži družstev děvčátka z mladší kategorie 0B získaly titul Přebornice Prahy a odvezly si medaile zlaté!

Moc děkujeme všem rodičům, kteří nám pomohli s organizací! :-)

0B kategorie - jednotlivci

Pavlína Veselá – 2. místo, Chiara Nela Kekrt – 4. místo, Daniela Frydrychová – 8. místo, Vanda Svobodová – 13. místo, Natálie Staníková – 16. místo, Anastasia Siproshvili – 19. místo, Denisa Hubáčková – 20. místo, Běla Guřanová – 21. místo

0A kategorie - jednotlivci

Zuzana Doležalová – 3. místo, Natálie Vaňáčková – 19. místo, Valerie Kämpf – 20. místo, Magdalena Gábíková – 26. místo, Nikola Černá – 27. místo, Andrea Szászik – 28. místo, Elen Špačková – 30. místo

0B kategorie – družstva

TJ VS PRAHA – ZP 1 – 1. místo

TJ VS PRAHA – ZP 2 – 5. místo

0A kategorie – družstva

TJ VS PRAHA ZP 1 – 4. místo

TJ VS PRAHA ZP 2 – 8. místo

Výsledky

Fotogalerie

Přebor Prahy KPMG 2018 - 19. 5. 2018

Gymnastika Praha 4

Vrchol závodní sezóny je tady!!!

Možnost zúčastnit se Mistrovství České republiky je pro každou gymnastkou snem a všechny pražské závodnice se o to mohou pokusit už v sobotu 19. 5. 2018, při Oblastním přeboru Prahy 2018. Pořádajícím oddílem jsou Vodní stavby Praha a klání bude probíhat v hale na Zeleném pruhu, tedy v podstatě pro nás na domácí půdě, i když nyní pouze jako účastníci závodu, nikoli jako pořadatelé. Náš oddíl je velmi pyšný na naše svěřenkyně a patří jim veliká pochvala, protože i ty, které se neprobojovaly na Mistrovství České republiky, tak daly do svých výkonů vše, co v dané situaci mohly, aby se alespoň přiblížily k postupujícím místům. Zvláštní pochvala ale putuje k našim třem postupujícím gymnastkám, jmenovitě Johance Babištové, Verče Houhové a Simče Stuchlíkové, že jejich práce byla po zásluze odměněna postupem na Mistrovství České republiky.

Pro náš oddíl je to velký úspěch, protože minulý rok nás reprezentovala pouze jedna závodnice, a to Verča Houhová. Věříme, že vzestupná tendence postupových míst bude i v budoucích letech, protože máme spoustu šikovných a nadaných gymnastek, které mají velké nadšení do tohoto sportu a velmi se snaží na sobě dále pracovat a zlepšovat se. Holky, děláte nám trenérkám jen radost!!!

Celkem náš oddíl na letošním Přeboru Prahy získal 14 MEDAILÍ!

I. kategorie (ročník nar. 2009 – 2011)

Johanka Babištová – 2. místo, Valérie Mašínová – 5., Agáta Řehořková – 7. místo, Julie Hrochová – 8. místo, Sofie Ryklová – 13. místo, Sofie Keblová – 14. místo, Klára Doležalová – 15. místo, Natálie Prasková – 16. místo, Adéla Škvorová – 19. místo, Zuzana Sedlmajerová – 20. místo, Andrea Holubová – 26. místo, Nina Bellová – 27. místo

II. kategorie (ročník nar. 2007 – 2009)

Veronika Houhová – 3. místo, Simona Stuchlíková – 4. místo, Julie Horníková – 7. místo, Veronika Malá – 13. místo, Lilian Mia Vágner – 14. místo, Barbora Kůsová – 16. místo, Valentýna Luťchová – 17. místo, Klára Orzynská – 20. místo, Sofie Gáborová – 21. místo, Hana Kotrbáčková – 22. místo, Aurelie Ratajová – 24. místo, Lada Pohanková – 28. místo, Alexandra Kynychová – 31. místo

III. kategorie (ročník nar. 2005 – 2007)

Neva Kuzmanovič – 9. místo, Eliška Bubeníková – 15. místo, Barbora Hušková – 16. místo, Linda Kotrbáčková – 17. místo, Michaela Malá – 19. místo

IV. kategorie (ročník nar. 2002 – 2005)

Michaela Křečková – 15. místo, Gina Veszprémi – 17. místo, Rebeka Vlková – 19. místo

Umístění družstev:

I.KATEGORIE: 1.družstvo – 2. místo, 2.družstvo – 3. místo, 3.družstvo - 6.místo

II.KATEGORIE: 1.družstvo - 2.místo, 2.družstvo - 5.místo, 3.družstvo - 6.místo, 4.družstvo - 9.místo

III.KATEGORIE: 1.družstvo - 4.místo

IV.KATEGORIE: 1.družstvo - 4.místo

Výsledky

Výsledky družstev

Fotogalerie

Hostivařský pohár – 8. 5. 2018

Gymnastika Praha 4

Naše prťátka se zúčastnila dalšího závodu, tentokrát v základní škole, v pražské Hostivaři. Obsadila moc hezká místa, většinou na předních příčkách – to samozřejmě posouvá dál jak je samotné, tak jejich trenérky. Všem gratulujeme a na výsledky se můžete podívat níže.

ročník 2012

Kekrt Chiara Nella – 1. místo, Pavlína Veselá – 4. místo, Anastázia Siproshvili – 6. místo, Daniela Frydrychová – 7. místo, Vanda Svobodová – 8. místo, Denisa Hubáčková – 10. místo

ročník 2011

Zuzana Doležalová – 5. místo, Valerie Kämpf – 16. místo, Magdalena Gábíková – 17. místo, Nikola Černá – 18. místo, Andrea Szászik – 19. místo

Výsledky

Fotogalerie

Chomutovský pohár 2018, Lázeňský pohár 2018 – 29. 4. 2018

Gymnastika Praha 4

Tento víkend se opět dělíme na dvě party. Jedna se vydává do Mariánských lázní, druhá do Chomutova. Z Chomutovského poháru se vracíme bez medaile, Lázeňský pohár je úspěšnější a alespoň jedna medaile se veze do Prahy.

Výsledky Chomutovský pohár 2018

1. kat. KPMG

Julie Hrochová – 6. místo, Zuzana Doležalová – 7. místo, Zuzana Sedlmajerová – 9. místo, Adéla Škvorová – 10. místo, Valerie Kämpf – 16. místo

3. kat. KPMG

Barbora Hušková – 11. místo, Polina Pianková – 12. místo

Výsledky Lázeňský pohár 2018

I. KPMG

Johana Babištová – 4. místo, Valerie Mašínová – 5. místo, Sofie Ryklová – 9. místo

II. KPMG

Veronika Houhová – 3. místo, Simona Stuchlíková – 5. místo, Julie Horníková – 6. místo

III. KPMG

Neva Kuzmanovič – 8. místo, Eliška Bubeníková – 14. místo, Monika Mertlová – 16. místo

IV. KPMG

Rebeka Vlková – 22. místo, Gina Veszprémi – 23. místo, Michaela Křečková – 24. místo

Výsledky Chomutov

Výsledky Mariánské lázně

Fotogalerie - Chomutov

Fotogalerie - Mariánské lázně

Jarní pohár města Plzně - 21.4.2018

Gymnastika Praha 4

S menší účastí než obvykle, jsme startovaly na Jarním poháru města Plzně. Vybrané závodnice se pokusily obsadit ta nejlepší umístění. Některým se tentokrát nedařilo tak, jak si představovaly, ale i to se někdy stává a do příštího závodu je rozhodně co zlepšovat. Pozitivní ale je, že jsme se vracely s medailí. Ostatní umístění závodnic naleznete níže.

II. kat. KPMG (2008-2009)

Julie Horníková – 2. místo, Veronika Houhová – 5. místo, Veronika Malá – 9. místo, Klára Ojrzynská – 10. místo

III. kat. KPMG (2005-2007)

Monika Mertlová – 17. místo, Eliška Bubeníková – 21. místo, Neva Kuzmanovič – 22. místo, Barbora Hušková – 25. místo

IV. kat. KPMG (2002-2005)

Michaela Křečková – 8. místo, Rebeka Vlková – 12. místo, Gina Veszprémi – 14. místo

Výsledky

Fotogalerie

Závod v Jiřetíně - 14.4.2018

Gymnastika Praha 4

Na pořádaný Jiřetínský dráček, který se konal dne 14. 4. 2018, bylo vybráno pár holčiček, aby reprezentovaly náš oddíl. Ostatní měly možnost si odpočinout od maratonu víkendových závodů a regenerovat. Gymnastky nám opět udělaly velikou radost, protože se dokonce podařilo získat další dva cenné kovy. A jaká tedy byla umístění zúčastněných holčiček, to se dočtete níže.

I. kat. B (r. 2010 a ml.)

Julie Hrochová – 3. místo, Agáta Řehořková – 6. místo, Zuzana Doležalová – 7. místo, Zuzana Sedlmajerová – 8. místo, Adéla Škvorová – 9. místo, Valerie Kämpf – 13.místo

I. kat. A (r. 2009)

Natálie Prasková – 5. místo, Sofie Keblová – 7. - 8. místo, Klára Doležalová – 7. - 8. místo, Tereza Mertlová – 11. místo

II. kat. (r. 2007 – 2009)

Simona Stuchlíková – 1. místo, Sofie Gáborová – 4. místo, Veronika Malá – 5. místo, Klára Ojrzynská – 7. místo, Valentýna Luťchová – 11. místo, Lilian Mia Vágner – 13. - 14. místo, Barbora Kůsová – 17. místo

III. kat. (r. 2005 – 2007)

Barbora Hušková – 9. - 11. místo, Eliška Bubeníková – 13. - 14. místo, Linda Kotrbáčková – 13. - 14. místo, Monika Mertlová – 22. místo, Polina Pianková – 24. místo, Michaela Malá – 25. místo

IV. kat. (r. 2002 – 2005)

Gina Veszprémi – 6. místo, Rebeka Vlková – 15. místo, Michaela Křečková – 18. místo

Výsledky

Fotogalerie

Závody 7. 4. 2018 – Pohár dobré vůle – Goodwill Cup 2018, 8. 4. 2018 – Ústecký pohár a Memoriál Milady Duckeové

Gymnastika Praha 4

Nezahálíme a vydáváme se závodit v sobotu i v neděli. Čekají nás troje závody, kde se představí i naše nejmladší závodnice, které budou mít svou premiéru. Troufáme si říci, že je to zatím náš nejúspěšnější víkend, alespoň co se týče sbírky medailí.

V sobotu 7. 4. 2018 se účastníme závodu Poháru dobré vůle – Goodwill Cup 2018 na Motorletu. I přes to, že s sebou tentokrát nemáme rozhodčí za náš oddíl, naše holčičky to nerozhodilo a předvedly i tak velmi pěkné výkony. Dokonce nám to v I. kategorii cinklo bronzovou medailí.

Výsledky Pohár dobré vůle – Goodwill Cup 2018:

I. kategorie - KP

3. místo – Agáta Řehořková, 5. místo – Adéla Škvorová, 7. místo – Julie Hrochová

V neděli 8. 4. 2018 se dělíme na dvě party a každá se vydává do jiného kouta republiky. Jedna parta se účastní Ústeckého poháru v Ústí nad Labem, kde naše holčičky opravdu zazářily, předvedly suverénní výkony a získaly tak pro oddíl 4 cenné kovy.

Výsledky Ústecký pohár:

I. kategorie - KP

1-2. místo – Johanka Babištová, Sofie Ryklová

II. kategorie - KP

1. místo – Julie Horníková, 2. místo – Simona Stuchlíková, 6. místo – Veronika Houhová

Zároveň naše nejmladší holčičky předvedou své sestavičky na Memoriálu Milady Duckeové v Mariánských lázních. Jak bylo již zmíněno, pro řadu z nich to je první závod a krásně reprezentovaly oddíl.

Výsledky Memoriál Milady Duckeové:

0. kategorie A, ročník 2011

3. místo – Zuzana Doležalová, 12. místo – Valerie Kämpf, 22. místo – Magdalena Gabíková

0. kategorie B, ročník 2012

5. místo – Pavlína Veselá, 10. místo – Anastasia Siprosluili, 11. místo Nella Chiara Kekrt, 12. místo – Natálie Staníková

Výsledky Motorlet

Výsledky Ústí

Výsledky Mariánky A

Výsledky Mariánky B

Fotogalerie - Motorlet

Fotogalerie - Ústí nad Labem

Fotogalerie - Mariánské lázně

Pořádali jsme 2. ročník BIZON´S CUPu - 24.3.2018

Gymnastika Praha 4

Člověk ani nemrkne a už je tady další ročník Bizon´s cupu. Největší radostí pro nás byl tak velký celorepublikový zájem o tento závod a věříme, že tomu tak bude i v budoucích letech. Děvčátka v tak početné konkurenci získají cenné zkušenosti, které jistě v budoucnu využijí.

Vzhledem k množství přihlášených závodnic jsme museli přistoupit k následujícímu opatření, z časového důvodu. V prvním provedení předvedly závodnice ze všech kategorií svou volnou sestavu. Povinnou sestavu ale zacvičilo pouze prvních 10 holčiček s nejlepším výsledkem.

Zároveň bychom chtěli poděkovat všem, kteří se zapojili do příprav závodu a že dokázali vytvořit tak příjemnou atmosféru. Děkujeme tedy všem rodičům a rodinným příslušníkům, kteří se starali o koberce, kuchyňku, občerstvení, hudbu, aparaturu, elektroniku, výzdobu, diplomy, ceny atd. – závod by bez Vás všech, kteří jste přidali ruku k dílu, neměl tak vysokou úroveň a tak domácké prostředí!

Níže výsledky ze závodu:

I. C kategorie (ročník 2011)

2. místo – Zuzana Sedlmajerová, 3. místo – Zuzana Doležalová, 7. místo – Valerie Kämpf

I. B kategorie (ročník 2010)

3. místo – Johana Babištová, 5. místo – Agáta Řehořková, 6. místo – Julie Hrochová, 7. místo – Adéla Škvorová

I. A. kategorie (ročník 2009)

2. místo – Valerie Mašínová, 4. místo – Sofie Ryklová, 11. místo – Klára Doležalová, 12. místo – Tereza Mertlová, 15. místo – Sofie Keblová, 18-19. místo – Natálie Prasková

II. kategorie (ročník 2007-2009)

4. místo – Veronika Houhová, 8. místo – Julie Horníková, 9-10. místo – Simona Stuchlíková, 12-14. místo – Klára Ojrzynská, 17. místo – Veronika Malá, 19. místo – Sofie Gáborová, 22. místo – Valentýna Luťchová, 25-26. místo – Hana Kotrbáčková, 27. místo – Aurelie Ratajová, 28. místo – Lili Mia Vágner, 36. místo – Lada Pohanková

III. kategorie (ročník 2005-2007)

7. místo – Neva Kuzmanovič, 13. místo – Eliška Bubeníková, 26. místo – Monika Mertlová, 30. místo – Eva Knappová, 33. místo – Barbora Hušková, 34. místo – Linda Kotrbáčková, 35. místo – Polina Pianková, 38. místo – Michaela Malá

IV. kategorie (ročník 2002-2005)

15-16. místo – Šárka Kozová, 20-21. místo – Gina Veszprémi, 23. místo – Rebeka Vlková, 25. místo – Michaela Křečková

Výsledky družstev:

5. místo – TJ VS PRAHA Zelený pruh 1 – Mašínová, Houhová, Kuzmanovič, Kozová

10. místo – TJ VS PRAHA Zelený pruh 2 – Babištová, Horníková, Bubeníková, Křečková

13. místo - TJ VS PRAHA Zelený pruh 3 – Ryklová, Stuchlíková, Mertlová, Veszprémi

16. místo - TJ VS PRAHA Zelený pruh 4 – Řehořková, Malá, Knappová, Vlková

Výsledky

Fotogalerie

ZÁVOD V BŘECLAVI A NA STODŮLKÁCH - 17.3.2018

Gymnastika Praha 4

Aby si zazávodily všechny naše gymnastky, v sobotu 17. 3. 2018 jsme se rozdělily na dvě skupinky a vydaly se na závod do Břeclavi na Velikonoční perníček, druhá parta se zúčastnila závodu v Praze na Stodůleckém poháru. Na obou závodech byla velká konkurence a umístění byla následující:

Velikonoční perníček - Břeclav

1. kategorie KPMG

Johanka Babištová – 4. místo, Sofie Ryklová – 6. místo

2. kategorie KPMG

Veronika Houhová – 6. místo, Simona Stuchlíková – 13. místo

3. kategorie KPMG

Neva Kuzmanovič – 21. místo, Eva Knappová – 23. místo

4. kategorie KPMG

Michaela Křečková – 14. místo, Gina Veszprémi – 21. místo

Stodůlecký pohár

1. kategorie KPMG

Valerie Mašínová – 4. místo, Klára Doležalová – 5. místo, Natálie Prasková – 6. místo, Zuzana Sedlmajerová – 8. místo, Sofie Keblová – 9. místo, Agáta Řehořková – 12. místo, Tereza Mertlová – 14. místo, Adéla Škvorová – 15. místo

2. kategorie KPMG

Veronika Malá – 5. místo, Julie Horníková – 6. místo, Klára Ojrzynská – 8. místo, Sofie Gáborová – 12. místo, Lilian Mia Vágner – 13. místo, Hana Kotrbáčková – 14. místo, Valentýna Luťchová – 15. místo, Aurelie Ratajová – 16. místo, Barbora Kůsová – 17. místo

3. kategorie KPMG

Linda Kotrbáčková – 12. místo, Eliška Bubeníková – 13. místo

4. kategorie KPMG

Rebeka Vlková – 10. místo, Šárka Kozová – 12. místo

Výsledky Stodůlky

Fotogalerie Stodůlky

Výsledky Břeclav

Fotogalerie Břeclav

JABLONECKÝ KORÁLEK - 3.3.2018

Gymnastika Praha 4

Prvního závodu v jednotlivcích v roce 2018 se zúčastnily vybrané závodnice v Jablonci nad Nisou. Vzhledem k úspěchům, které na tomto závodě předvedly, to zatím aktuálně vypadá na celkem úspěšnou sezónu. V 1. a 2. kategorii děvčata získala medaile, a to dokonce celkem 3. Nebudeme ale předbíhat, budeme se snažit neusnout na vavřínech a dále pracovat na zlepšení. Všechny výsledky naleznete níže:

1.kategorie KPMG

Johanka Babištová – 2. místo

Sofie Ryklová – 5. místo

2.kategorie KPMG

Veronika Houhová – 1. místo

Julie Horníková – 3. místo

3.kategorie KPMG

Neva Kuzmanovič – 6. místo

Monika Mertlová – 12. místo

4.kategorie KPMG

Gina Veszprémi – 5. místo

Michaela Křečková – 7. místo

Výsledky

Fotogalerie

Následující - Aktuality 2019                                                                  Předchozí - Aktuality 2017