• TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
Javascript Slide Show by WOWSlider.com v4.2

AKTUALITY

SLEDUJTE NÁS NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH !

Věděli jste, že nás můžete sledovat také na oblíbených sociálních sítích? Jsme na Facebooku a Instagramu!

Na Facebook přidáváme především fotografie a to nejen ze závodů, které naleznete zde na stránkách, ale i z tréninků a víkendových soustředění. A pozor to není vše, připravujeme také facebookovou soutěž pro naše gymnastky!

Stačí vyhledat profil TJ Vodní stavby Praha Zelený pruh a kliknout na "Sledovat" a už Vám nic neuteče! :-) Nebo klikněte na logo sociální sítě a budete na naše stránky ihned přesměrováni.

facebook

Na Instagramu můžete sledovat naší aktivitu téměř živě! Na tento profil umisťujeme fotografie a videa přímo z akce. Vyhledejte profil Vodní stavby Praha Zelený pruh klikněte na "Sledovat" a buďte u všeho :-).

instagram

Těšíme se na všechny followers!!!!

POŘÁDÁME NÁBOR MALÝCH GYMNASTEK !

nabor gymnastika

Přemýšlíte na jaký sport dáte svou malou dceru? Nechcete, aby se hrbila u hokejky nebo kopala do míče? Dejte ji k nám na moderní gymnastiku!

Tento umělecký sport je velice všestranný a tréninky u nás nejsou jednotvárné. Oddíl vede mladý tým trenérek a choreografii sestav děvčatům skládá herečka a choreografka Dana Morávková.

Letos nabíráme děvčátka ročník narození 2011, 2012 a 2013. Pokud je Vaše dcera starší a má základy gymnastiky nebo baletu, může přijít také na zkušební trénink.

Nábor bude probíhat po celý leden vždy v úterý a ve čtvrtek od 16.30 do 18.00 hodin.

K náboru je potřeba se přihlásit emailem na gabriela.davidova@gmail.com, dozvíte se přesné informace.

K náboru se dostavte co nejdříve, kapacita oddílu je omezena.

Tréninky přípravky:

Úterý 16.30 - 18.00

Čtvrtek 16.30 - 18.00

Na všechny malé holčičky nadšené do cvičení se moc těšíme!

PF 2018

gymnastika praha

VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ - 19.12.2017

Aby naše tréninky a příprava na další závody nezevšedněly jak nám trenérkám, tak našim svěřenkyním, rozhodly jsme se, že uspořádáme 19. 12. 2017 Vánoční vystoupení.

Poprvé se předvedly s nacvičenou skladbou i nejmenší děvčátka z přípravky. Vše zvládly bezvadně a sklidily velký aplaus. Na všechny naše holčičky od nejmladších po nejstarší čekala odměna pod stromečkem.

Vystoupení bylo pořádáno nejen pro rodiče našich gymnastek, ale zároveň bylo veřejně přístupno. Účast byla opravdu hojná a my věříme, že jsme navodily před blížícími se Vánoci tu správnou atmosféru, a že se naše vystoupení líbila. Sami posuďte z fotogalerie.

nabor gymnastika

Fotogalerie

ČMP VIII. - ČESKÉ BUDĚJOVICE - 9.12.2018

Máme tady vrchol letošní sezóny pódiových skladeb, a to poslední, tedy VIII. kolo Českomoravského poháru konaného v hale v Českých Budějovicích. Zároveň nás dnes čeká vyhlášení celkových výsledků za všechny poháry, které každý oddíl absolvoval.

Především bychom tedy chtěly pochválit všechny naše gymnastky, že poctivě chodily na tréninky, a že se ze všech sil snažily podat ty nejlepší výkony, a tím náležitě reprezentovaly oddíl. Samozřejmostí ale je, aby děvčátka tréninky a závodění bavilo, a aby jim gymnastika dělala jen radost.

A jak jsme dopadly?

V kategorii 0.B obsadil A team 3. místo, což je další krásný úspěch v této sezóně. B team, tedy naše prťátka se umístila na 9. místě a je jasné, že naše nejmladší závodnice získaly za tento půl rok spoustu cenných zkušeností, které v budoucnu jistě využijí.

V kategorii 0.A se nenechaly rozhodit, zachovaly klidnou hlavu a bezkonkurenčně se zasloužily o zlatou medaili naše děvčata se sestavou King Arthur. Další, krásné 12. místo vybojovaly bollywoodské tanečnice a se skladbou Tango obdržely závodnice 13. místo.

Na hezkém 8. místě se umístily závodnice s obručemi v II. kategorii. Poslední naše zastoupení bylo ve III. kategorii, kde jsme získaly 10. místo.

A jak tedy vypadají celkové výsledky ČMP 2017?

nabor gymnastika

0.B kategorie

A team – 5. místo

B team – 8. místo

0.A kategorie

King Arthur – 2. místo

Bollywood – 12. místo.

Tango – 16. místo

II. kategorie

Obruče - 16.místo

III. kategorie

Kužele - 12.místo


Všem gratulujeme a nyní čeká trenérky tvorba nových choreografií a gymnastky pilná příprava na závodní sezónu v jednotlivcích – držíme palce!!

Fotogalerie

Výsledky VIII.kola

Výsledky ČMP

MIKULÁŠSKÝ TRÉNINK - 5.12.2017

Protože naše gymnastky svědomitě makaly i v den kdy chodí Mikuláš, připravily si pro ně trenérky překvapení. Na trénink se přišly podívat čertice! Ale nebyly to čertice zlé, naopak dokonce rozdávaly odměny za předvedené prvky a básničky.

Atmosféru mikulášského tréninku můžete nasát z přiložených fotografií.

Gymnastika Praha 4
Gymnastika Praha 4
Gymnastika Praha 4

VÁNOČNÍ NADÍLKA V ZŠ HOSTIVAŘ - 4.12.2017

Gymnastika Praha 4

Závod konaný v ZŠ Hostivař Vánoční nadílka opravdu nadílku našim gymnastkám přinesl. Závodu se zúčastnila naše skladba Bollywood a za velmi pěkný výkon si holky odvezly stříbrné medaile!

Gymnastkám moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších závodech :-).

Fotogalerie

MEMORIÁL MÍLY MORÁVKOVÉ - VI.KOLO ČMP - 18.11.2017

Gymnastika Praha 4

Tak a nyní je řada na nás! VI. kolo Českomoravského poháru se koná v naší domácí hale na Zeleném pruhu, na Praze 4, v čele s ředitelkou závodu Danou Morávkovou.

Pořádání Memoriálu Míly Morávkové je pro nás srdcovou záležitostí a vždy se snažíme, abychom se všeho zhostily s noblesou, aby byly všechny oddíly spokojeny, a aby se tohoto závodu v dalších letech opět s radostí zúčastnilo tolik skladeb, jako letos. Naše milovaná trenérka by z toho jistě měla radost, a to je náš největší pohonný motor při přípravě celého závodu - a nejen jeho

A jak se nám dařilo, co se týká umístění?

Kategorie 0.B byla velmi úspěšná, protože náš A. tým získal stříbrnou medaili a B. tým získal krásné bramborové umístění.

V kategorii 0.A jsme zaperlili zlatou medailí se skladbou King Arthur, 7. místem se skladbou Bollywood a 10. místem se sestavou Tango.

V II. kategorii naše gymnastky s obručemi vybojovaly s výborným výkonem 5. místo.

Kategorie IV. byla opět bez zastoupení, díky delší nemoci jedné ze závodnic.

Závěrem bychom chtěly opět poděkovat všem, bez kterých by tento závod nebylo možné zorganizovat, tedy všem sponzorům a zároveň všem, kteří se podíleli na přípravě, či organizaci.

Sponzoři závodu:

       

       

Děkujeme a věříme, že se příští rok opět všichni setkáme. :-)

Fotogalerie

Fotogalerie - Superturnaje.cz

Výsledky

Napsali o nás

PŘEBORY PRAHY VE SPOLEČNÝCH SKLADBÁCH - 11.11.2017

gymnastika praha

Dne 11. 11 2018 se konal Oblastní přebor Prahy ve společných skladbách v hale Na Třebešíně a naše účast byla samozřejmostí. Všechny skladby bez náčiní, které reprezentují náš oddíl, čelily velké výzvě. Musely se postavit soupeřkám nejen ze své kategorie linie B, ale zároveň i těm, které letošní sezónu závodí v kategorii A. Naše děvčátka se nenechala zahanbit a obsadila krásná místa.

V kategorii Naděje nejmladší D 2011 a mladší dokonce získaly bronzovou medaili a velkou radost tak udělaly nejen sobě, ale i trenérce Monče. V kategorii Naděje nejmladší C 2010 a mladší se naše gymnastky umístily na 5. místě. V Nadějích nejmladších B, ročník 2009 a ml. děvčata získala 4. místo. V poslední kategorii dopoledního programu Naděje nejmladší A 2008 a ml., kde nás zastupovaly dvě skladby, jsme obdržely 4. místo se sestavou King Arthur a 5. místo se skladbou Tango.

V odpoledním programu se tentokrát předvedl náš oddíl pouze s jednou skladbou. Nejstarší závodnice s kužely nestartovaly, z důvodu nemoci jedné závodnice. Obruče se ale postaraly o další úspěch tohoto dne a získaly bronzovou medaili.

Všem závodnicím gratulujeme a těšíme se na další závod sezóny, a to na domácí půdě, v naší režii.

Fotogalerie

Výsledky kategorie bez náčiní

Výsledky linie B

VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ GYMNASTEK - 19.12.2017

gymnastika praha

Srdečně zveme všechny rodiče, příbuzné a kamarády na Vánoční vystoupení gymnastek, které se uskuteční v úterý 19.12.2017 od 18.00 hodin v tělocvičně na Zeleném pruhu.

Vystoupením zároveň zakončíme tréninky v roce 2017. Trénovat opět začneme ve čtvrtek 4.1.2018 dle stávajících časů.

Těšíme se na všechny příznivce moderní gymnastiky!

ČMP V. - BRNO - 4.-5.11.2017

gymnastika praha

V sobotu 4. 11. 2017 jsme na Hlavním nádraží zamávaly rodičům a vyrazily směr Brno. Utužování kolektivu je důležitou složkou správně fungujícího oddílu, a proto jsme se rozhodly vyrazit na nedělní 5. kolo Českomoravského poháru již o den dříve. Po příjezdu do Brna jsme se vydaly ubytovat a ihned po zabydlení jsme jely na zaslouženou večeři do nedaleké restaurace. Cestu jsme absolvovaly místní šalinou  a i přes to, že nás byl velký počet, zvládly jsme to bez potíží. Děvčátka si pochutnala na pizze a s plnými bříšky jsme se vydaly zpět k ubytovně.

Další den nás již čekal závod. Gymnastky, které závodily až v odpolední části, zpestřily dopolední závod bouřlivým fanděním, a tím i nabudily své mladší kolegyně k lepším výkonům. Hned v první kategorii 0.B náš A tým na svém druhém závodě v pódiových skladbách vybojoval stříbrnou medaili za krásné 2. místo. B tým se umístil na 9. místě.

V následující kategorii 0.A obsadily naše gymnastky tato pořadí:

The King Arthur – 5. místo

Bollywood – 7. místo

Tango de violin – 13. místo

V odpoledním závodě v II. kategorii získaly naše obruče 13. místo a ve III. kategorii děvčata s kužely obdržely 9. místo.

Fotogalerie

Fotogalerie - Superturnaje.cz

Výsledky

ČMP IV. - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - 29.10.2017

gymnastika praha

I přes všechna bezpečnostní varování týkající se ne úplně příznivého počasí jsme se statečně vydaly na IV. kolo Českomoravského poháru v Mariánských lázních. O zahájení celého závodu se postaraly naše závodnice v kategorii 0.B, které zde měly svou premiéru ve společných skladbách. Z řádící nedělní vichřice Herwart si rozhodně nevzaly příklad a v prvním provedení předvedly výborný výkon. Dále už ale v průběhu závodu získal tento přírodní jev obrazně řečeno převahu a promítlo se to i na dalších výkonech. Druhé provedení už nebylo tak dobré a závodnice získaly místo těsně pod stupni vítězů, skončily tedy na 4. místě. Na první závod je to ale hezký výsledek./p>

V následující kategorii 0.A nebyla bohužel obhájena medaile z minulého týdne a tým se se skladbou King Arthur umístil na 5. místě. Zahájení sezóny zde také měly gymnastky cvičící sestavu s názvem Tango. Při rozcvičení na ploše byly oslabeny z důvodu pozdějšího příjezdu jedné závodnice, právě díky řádící vichřici. Situace je nevyvedla z míry, a i tak dokázaly získat pěkné 11. místo. 12. místo obsadily naše tanečnice z Bolywoodu.

Odpolední program se bohužel neobešel bez trochy adrenalinu a to proto, že závodnicím ve II. kategorii se sestavou s obručemi nedorazila díky počasí kolegyně. Holkám patří velký obdiv, že dokázaly zacvičit i v novém postavení, které bylo pozměněno přímo na závodě a skončily na 11. místě.

Ve III. Kategorii se naše děvčata s kužely umístila na velmi pěkné 6. příčce.

Nyní probíhá příprava na další víkendový závod, který se tentokrát koná v Brně. Věříme, že výkony našich gymnastek budou mít vzestupnou tendenci a úmístění budou jen a jen lepší.

Fotogalerie

Výsledky

PRVNÍ ZÁVOD PODZIMNÍ SEZÓNY - PLZEŇ - 21.10.2017

gymnastika praha

Tak a je to tady!

Závodní sezona je oficiálně zahájena, a to III. kolem ČESKOMORAVSKÉHO POHÁRU 2017 společných skladeb linie B. Naše gymnastky měly konečně možnost předvést, jak pilně nacvičily skladby, které začaly trénovat již na letním gymnastickém soustředění.

Spolu s trenérkami se v plzeňské sportovní hale TJ Slavoj Plzeň pokusily o to, aby předvedly co nejlepší výkony a sáhly na stupeň vítězů, či se k němu alespoň přiblížily.

Svůj první závod zde zažily naše nejmladší a nejroztomilejší gymnastky v kategorii 0.B, které předvedly krásný výkon a umístily se tak na pěkném 7. místě. V kategorii 0.A, kde bylo nejpočetnější zastoupení našeho oddílu jsme obsadily dvě umístění. Jako první stojí za zmínku zlatá medaile našich gymnastek cvičící sestavu King Arthur, která mnohým vehnala slzy do očí. Druhá pódiová skladba s názvem Bollywood zase zaujala svou originalitou a získala tak 9. místo.

V odpoledním programu se nám předvedla děvčata s náčiním. Obruče v 2. kategorii, se sestavou ve španělských rytmech skončily na 14. místě. Naše nejzkušenější závodnice s kužely se se svou emotivní skladbou umístily na 9. místě.

Všem děvčatům gratulujeme a těm, která nejsou spokojena, aby dokázala ještě více zapracovat na sestavách a tím zlepšit umístění na příštích závodech.

Fotogalerie

Výsledky

ZRUŠENÍ TRÉNINKU

nabor gymnastika

Ve čtvrtek 28.9.2017 odpadá trénink gymnastiky z důvodu státního svátku.

Všem přejeme krásný prodloužený víkend!Tým trenérek

REKONSTRUKCE DOKONČENA :-)

nabor gymnastika

Tréninky gymnastiky v naší domácí hale na Zeleném pruhu budou zahájeny v pondělí 11.9 a pro přípravku v úterý 12.9.

Na všechny gymnastky se moc těšíme!

Tým trenérek

POZOR POSUNUTÍ NÁBORU A TRÉNINKŮ NEJMENŠÍCH - REKONSTRUKCE HALY !

nabor gymnastika

Vzhledem k prodloužení rekonstrukce podlahy v hale bude nábor nových členek probíhat nejdříve v týdnu od 11.9. V případě, že by se rekonstrukce ještě o několik dní protáhla, budeme Vás zde informovat.

Prosíme, sledujte naše stránky.

Informace k tréninkům pro stávající gymnastky, naleznete ve Vašich emailových schránkách.

Omlouváme se za komplikace.

POŘÁDÁME NÁBOR MALÝCH GYMNASTEK !

nabor gymnastika

Přemýšlíte na jaký sport dáte svou malou dceru? Nechcete, aby se hrbila u hokejky nebo kopala do míče? Dejte ji k nám na moderní gymnastiku!

Tento umělecký sport je velice všestranný a tréninky u nás nejsou jednotvárné. Oddíl vede mladý tým trenérek a choreografii sestav děvčatům skládá herečka a choreografka Dana Morávková.

Letos nabíráme děvčátka ročník narození 2011, 2012 a 2013. Pokud je Vaše dcera starší a má základy gymnastiky nebo baletu, může přijít také na zkušební trénink.

Nábor bude probíhat od 12.9. vždy v úterý a ve čtvrtek od 16.30 do 18.00 hodin až do konce září.

K náboru je potřeba se přihlásit emailem na gabriela.davidova@gmail.com, dozvíte se přesné informace.

K náboru se dostavte co nejdříve, kapacita oddílu je omezena.

Tréninky přípravky:

Úterý 16.30 - 18.00

Čtvrtek 16.30 - 18.00

Na všechny malé holčičky nadšené do cvičení se moc těšíme!

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ CHRUDIM - 22.-29.7.2017

nabor gymnastika

Na letní soustředění jsme se již tradičně vydaly do sportovního areálu v Chrudimi. Jeho výhodou je ubytování přímo v areálu, možnost využití až 3 tělocvičen a baletního sálu. Areál samozřejmě disponuje gymnastickými koberci a vysokým stropem, bez toho by to nešlo . Letos naši bandu tvořilo 39 gymnastek a 9 trenérek.

V sobotu v dopoledních hodinách jsme zamávaly rodičům a autobus nás zhruba za hodinu a půl dovezl na místo. Následovalo vybalování a příprava haly na trénování. První trénink byl spíše oddechový, abychom pomalu protáhly každý svalík po několikatýdenní trénovací pauze.

Večeře a obědy jsme letos měly domluvené ve velmi blízké restauraci Na Růžku. Jídlo jsme si pochvalovaly a byly zde na nás moc milí. Poslední den jsme dokonce dostaly všechny nanuk jako pozornost podniku.

Celé soustředění bylo doprovázeno hrou. Holčičky byly rozděleny do 5 týmů:

Strašlivý špunti

Mazaní uprchlíci

Preclíková banda

Šesvani

Piráti měsíčního zatmění

První den bylo za úkol vymyslet si název pokřik a další informace k představení týmu. Následně děti spatřily pirátku Krvavou Mary s pokladem, ale ta se nenechala chytit a odplula někam velmi daleko. Tím začala velká honba za pokladem, během které týmy procestovaly celý svět.

První indicie přivedla mořeplavce do Velké Británie, kde děti pomáhaly princeznám navlékat korále. Druhý den navštívily indiánku a nejmladšího člena týmu nastrojily na náčelnici. Třetí den děti připluly na divoký západ, kde se setkaly s kovbojkou Cathrin a učily se chytat dobytek. Ve středu stihly objevit dokonce dvě země. Nejdříve se setkaly s Číňankou, která je naučila jíst hůlkami. Gepardice v Austrálii je zase učila skákat jako klokani nebo se plazit jako hadi. Navštívily také manželku Aladina, s kterou létaly na kobercích. Ale v žádné z těchto zemích poklad neobjevily.

Až v noci spíše náhodou zakotvily na tropickém ostrově Los Chrudimos. Uvítala je zde zdejší domorodkyně, která věděla vše, co se kde šustlo. Poradila jim místo, kde by se mohly objevit nějaké indicie k pokladu. Byla hluboká noc a tuto část ostrova okupovala zlá strašidla. Ale kdo chtěl poklad najít, musel k strašidlům projít a splnit nelehké úkoly. Další den spojily všechny týmy jednotlivé indicie a dozvěděly se, jak přivolat pirátku. Tu však nebylo snadné porazit, protože měla s sebou svoji pirátskou bandu a Mary měla dokonce 3 životy. Po dlouhém obléhání nakonec děti piráty porazily a získaly mapy k pokladům. Ty ale nebylo snadné najít, musely se k nim pozorně počítat kroky, dělat otočky a gymnastické prvky. Nakonec však každý tým svůj poklad objevil.:-)

Během celého týdne jsme samozřejmě hlavně trénovaly. Vytvářely jsme choreografie nových sestav na podzimní sezónu, vylepšovaly jsme prvky a nechybělo ani posilování s gumou. Všechny gymnastky se během soustředění neuvěřitelně zlepšily.

Ale přeci jen, jsme si daly na jedno odpoledne trénovací pauzu a hned po obědě jsme si udělaly procházku do nedalekých Slatiňan. Navštívily jsme zámecký Hřebčín, kde jsme viděly krásné koně a hříbátka. Cestou zpět jsme se svezly vláčkem.

Poslední den všichni předvedly své nové sestavy. Letos jsou opravdu různorodé a už se moc těšíme, až je předvedeme na závodech a rodičům. Večer probíhal karneval a hostina. Všichni obdržely diplomy za bodování jednotlivců, týmů v soutěžích a bodoval se také pořádek na pokojích. Bylo rozdáno i několik speciálních diplomů za nejlepší službu, největší zlepšení, nejusměvavější dítě apod.  Oceněna byla i práce trenérek, které si zaslouží velkou pochvalu, protože ukočírovat téměř 40 dětí nebylo snadné a musím říct, že si vedly na výbornou. :-)

Přejeme všem krásný zbytek prázdnin a těšíme se na všechny v září!

Trenérka

Kačka

Fotogalerie - SOUSTŘEDĚNÍ 2017

Mistrovství ČR v KPMG Dubňany - 4.6.2017

Máme MISTRYNI ČESKÉ REPUBLIKY !!!

Na letošní Mistrovství České republiky v kombinovaném programu měly poprvé šanci dostat se i naše mladší nadějné gymnastky, protože letos byla poprvé zařazena do programu MČR i kategorie pro gymnastky narozené v roce 2008 a mladší. Této velké příležitosti využila Verča Houhová, která získala na Přeborech Prahy 3.místo a tím i postup na MČR. Na mistrovství jsme se vydaly až do dalekých Dubňan u Hodonína. Pro Verunku to byl první velký závod, ale to ji vůbec nevylekalo. Naopak v obou sestavách předvedla suverénní výkon a zajistila si tak stupínek nejvyšší, ZLATOU MEDAILI a titul mistryně České republiky !!!

Na mistrovství ČR je také vyhlašována soutěž družstev. Pražské družstvo 1 zvítězilo, družstvo 2 obsadilo 4.místo a Verunky družstvo 3 6.místo.

Verče srdečně gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu a přejme mnoho dalších úspěchů!

praha 4 gymnastikaFotogalerie - MČR KPMG

Výsledky - jednotlivkyně

Výsledky - družstva

Jarní pohár na Malé Straně - 27.5.2017

Velmi úspěšné byly naše gymnastky na Jarním závodě na Malé Straně. Celkově získaly 5 zlatých, 4 stříbrné a 3 bronzové medaile!!!

praha 4 gymnastika

praha 4 gymnastika

0. kategorie ročník narození 2012

1. Pavlína Veselá

0. kategorie ročník narození 2011

1. Zuzanka Sedlmajerová

3. Zuzanka Doležalová

0. kategorie ročník narození 2011 - Nováčci

1. Valerie Kampf

0. kategorie ročník narození 2010

2. Adélka Škvorová

3. Julča Hrochová

4. Agátka Řehořková

5. Linda Hrtánková

11. Berenika Bláhová

I. kategorie - Nováčci

1. Valérie Mašínová

2. Sofie Keblová

3. Natálie Prasková

I. kategorie

8. Nikolka Brana

21. Sofinka Gáborová

III. Kategorie - Nováčci

1. Monika Mertlová

2. Polina Pianková

III. Kategorie

7. Míša Malá

IV. Kategorie KPMG

2. Šárka Kozová

Krásně tak děvčata zakončila svou jarní závodní sezónu! Gratulujeme!

Fotogalerie - Jarní závod Malá Strana

Závod ke dni dětí - 27.5.2017

Na Závodě ke dni dětí ve velké konkurenci vybojovaly dvě zlaté medaile JOHANKA BABIŠTOVÁ a VERUNKA HOUHOVÁ.

praha 4 gymnastika

Ale máme i plno dalších krásných umístění!

4.místo - Stuchlíková Simona

6.-7.místo - Horníková Julie

15.-16.místo - Luťchová Valentýna

21.místo - Malá Veronika

18.místo - Knappová Eva

20.-21.místo - Kuzmanovič Neva

23.místo - Křečková Michaela

24.místo - Bubeníková Eliška

25.místo - Vlková Rebeka

Pro většinu gymnastek to byl poslední závod jarní sezóny. Teď nás mimo dvou měsíců prázdnin čeká letní soustředění a s ním vymýšlení nových choreografií na podzimní závody v pódiových skladbách.

Fotogalerie - Závod ke dni dětí

Výsledky - Závod ke dni dětí

Přebory Prahy - 20.-21.5.2017

Máme za sebou velmi důležitý víkend. V sobotu se naše gymnastky zúčastnily Přeborů Prahy v Kombinovaném programu moderní gymnastiky!

V I.kategorii vybojovala Veronika Houhová bronz! Verča má velkou šanci dostat se na MČR v Kyjově. Držte palce, během tohoto týdne by měla být zveřejněna jména postupujících z jednotlivých oblastí :-).

praha 4 gymnastika

Další umístění:

5.místo Julča Horníková

6.místo Simona Stuchlíková

12.místo Verča Malá

18.místo Klára Ojzynská

19.místo Johanka Babištová

20.místo Aurelie Ratajová

21.místo Darja Mrázová

22.místo Sofie Ryklová

23.místo Valentýna Luťchová

24.místo Hana Kotrbáčková

11.místo Neva Kuzmanovič

12.místo Eva Knappová

13.místo Barbora Hušková

14.místo Linda Kotrbáčková

16.místo Eliška Bubeníková

13.místo Rebeka Vlková

14.místo Šárka Kozová

Na Přeborech Prahy se vždy soutěží i v družstvech jednotlivých oddílů. A PŘEBORNICEMI PRAHY se staly naše gymnastky v I.kategorii Julča Horníková, Simča Stuchlíková, Verča Malá a Verča Houhová! 4.místo získala děvčata Dája Mrázová, Sofča Ryklová a Johanka Babištová. Na 5.místě se umístily holky Klárka Ojrzynská, Valentýnka Luťchová, Aurelie Ratajová a Hanka Kotrbáčková.

Ve II.kategorii se naše družstvo umístilo na 3.místě ve složení Neva Kuzmanovič, Linda Kotrbáčková, Bára Hušková a Eva Knappová.

V neděli se na Vinohradech konaly Přebory Prahy v Základním programu moderní gymnastiky a zúčastnily se ho nejen naše nejmladší gymnastky.

Úžasné 4.místo získala Zuzanka Doležalová! Ve startovním poli se rozhodně neztratila ani naše druhá Zuzka Sedlmajerová, která získala 6.místo! V I.kategorii si nejlépe vedla Sofie Gáborová, která obsadila 12.místo z 37 závodnic!

praha 4 gymnastika

praha 4 gymnastika

0B.kategorie

4.místo Zuzka Doležalová

6.místo Zuzka Sedlmajerová

17.místo Valerie Kampf

Družstvo: 4.místo

0A.kategorie

7.-8.místo Julča Hrochová

9.místo Agáta Řehořová

12.místo Linda Hrtánková

Družstvo: 3.místo

10.místo Adélka Škvorová

11.místo Elen Landsmannová

16.místo Berenika Bláhová

Družstvo: 4.místo

I.kategorie

12.místo Sofie Gáborová

18.místo Nikol Brana

24.-25.místo Valerie Mašínová

28.místo Sofie Keblová

Družstvo: 5.místo

III.kategorie

11.místo Míša Malá

12.místo Monika Mertlová

15.místo Poly Pianková

Družstvo: 4.místo

Děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu a blahopřejeme!

Fotogalerie Přebory Prahy

Výsledky Přebory Prahy - KPMG

Výsledky Přebory Prahy - KPMG Družstva

Lázeňský pohár - 1.5.2017

Ani ve sváteční den naše gymnastky neodpočívaly a již brzy ráno vyrážely sbírat další zkušenosti na závod v Mariánských lázních. A hned v dopoledním programu nám zacinkal kov nejcennější! Veronika Houhová vybojovala zlato v I. kategorii kombinovaného programu. O pár desetinek bodu utekla bronzová medaile Julče Horníkové, která v sestavě bez náčiní předvedla suverénní výkon, avšak švihadlo ji trochu potrápilo. Velký pokrok převedla Verča Malá a obsadila 7.místo. Ostatní závodnice se umístily následovně:

praha 4 gymnastika

12.místo Klára Ojrzynská

15.místo Valentýna Luťchová

16.místo Hana Kotrbáčková

8.místo Neva Kuzmanovič

10.místo Bára Hušková

16.místo Eliška Bubeníková

Výsledky Lázeňský pohár - I.kategorie

Výsledky Lázeňský pohár - II.kategorie

Výsledky Lázeňský pohár - III.kategorie


Nyní máme dva týdny na doladění chybiček a následně nás čeká závod nejdůležitější a tím je Přebor Prahy, z kterého se nejlepší gymnastky kvalifikují až na Mistrovství ČR v Kyjově.

Bizon´s Cup - Závod pořádaný naším oddílem - 28.4.2017

V sobotu 28.4.2017 náš oddíl pořádal závod v základním a kombinovaném programu moderní gymnastiky. A protože náš oddíl vedou bývalé gymnastky, které si jako skupina říkaly Bizonky, název Bizon´s Cup byl pro tento závod jasnou volbou. :-)

Závod by nemohl vzniknout bez podpory několika sponzorů, těmi jsou: Klenoty aurum, Pioneer Investments a Tekanne! Děkujeme !!!

praha 4 gymnastika   praha 4 gymnastika   praha 4 gymnastika

Rozhodně bychom se neobešli bez obětavých rodičů našich gymnastek, kteří přispěli věcnými dary a velmi pomohli s veškerými přípravami! Děkujeme !!!

A teď už k samotným výsledkům. Dopolední program byl pro některé gymnastky úplně prvním velkým závodem v životě a vedly si moc dobře! Svou první medaili a hned zlatou získala Pája Veselá! Stříbro vybojovala Zuzka Sedlmajerová a kompletní sbírku o bronz doplnila Natálie Staníková! Podívejte se na výsledky našich gymnastek:

praha 4 gymnastika

praha 4 gymnastika

Základní program MG

0C. Kategorie

1.místo Pavlína Veselá

3.místo Natálie Staníková

4.místo Anastasia Siprosluili

0B. Kategorie:

2.místo Zuzana Sedlmajerová

6.místo Zuzana Doležalová

8.místo Valerie Kampf

0A. Kategorie

6.-7.místo Linda Hrtánková

8.místo Julie Hrochová

9.místo Adélka Škvorová

10.místo Gabriela Pylypka

13.místo Berenika Bláhová

I. Kategorie

7.místo Kindlová Juliana

8.místo Nikol Brana

11.místo Sofie Gáborová

17.místo Valerie Mašínová

19.místo Sofie Keblová

III. Kategorie

14.místo Monika Mertlová

17.-18.místo Michaela Malá

Odpoledne se předvedly závodnice kombinovaného programu. Do závodu se přihlásilo přes 100 gymnastek z celé ČR! Medaili nejcennější vybojovala Johanka Babištová a bronz Simča Stuchlíková!

praha 4 gymnastika

praha 4 gymnastika

Kombinovaný program MG

IC. Kategorie

1.místo Johanka Babištová

4.místo Nina Bellová

IB. Kategorie

7.-8.místo Sofie Ryklová

9.místo Darja Mrázová

10.místo Klára Doležalová

IA. Kategorie

3.místo Simona Stuchlíková

4.místo Veronika Houhová

6.místo Julie Horníková

7.místo Klára Ojrzynská

8.místo Aurelie Ratajová

9.místo Veronika Malá

11.místo Valentýna Luťchová

13.místo Hana Kotrbáčková

II. Kategorie

10.místo Neva Kuzmanovič

20.místo Barbora Hušková

23.místo Linda Kotrbáčková

III. Kategorie

15.místo Eliška Bubeníková

Všem gymnastkám gratulujeme a všem oddílům děkujeme za účast!

Budeme se těšit zase za rok! :-)

Fotogalerie Bizon´s Cup

Výsledky Bizon´s Cup - ZPMG dopoledne

Výsledky Bizon´s Cup - KPMG odpoledne

Závodní víkend - Hostivař, Plzeň a Chomutov - 22.-23.4.2017

praha 4 gymnastika

Úplně první závod v životě čekal v sobotu naše nejmladší gymnastky z přípravky. Všechny ho zvládly na jedničku a zaslouží si velkou pochvalu!.

Nejcennější kov zlatou medaili vybojovala v nejmladší kategorii Zuzanka Sedlmajerová! Mezi ročníky 2010 se nejlépe umístila a bronzovou medaili získala Adélka Škvorová!

Dálší krásné výkony předvedly:

Zuzanka Doležalová - 9.místo

Valerie Kampf - 12.místo

Linda Hrtánková - 5.místo

Elen Landsmannová - 9.místo

Gabriela Pylypka - 8.místo

Berenika Bláhová - 6.místo

Agátka Řehořková - 7.místo

Hrochová Julie - 10.místopraha 4 gymnastika

Na sobotním závodě v Plzni se nejlépe vedlo gymnastkám v první kategorii. Bronz přivezla Verča Houhová! Hned v závěsu jí byla na čtvrtém místě Simča Stuchlíková! Ale ve startovním poli se rozhodně neztratily ani další naše gymnastky:

Julča Horníková 6.místo!

Klárka Ojrzynská 8.místo

Verča Malá 9.místo

Valentýnka Luťchová 11.místo

Neva Kuzmanovič 10.místo

Barča Hušková 11.místo

Míša Křečková 11.místo

Eliška Bubeníková 13.místo

Beki Vlková 15.místo

Šárka Kozová 18.místopraha 4 gymnastika

A abychom těch závodních zkušeností nabraly co nejvíce, v neděli předvedly ještě naše nejstarší a nejmladší závodnice volné sestavy v Chomutově!

Nejvíce dnes zazářila Johanka Babištová! Která jako nejmladší gymnastka z celého závodu získala 5.místo!

Moc dobře si vedly i o rok starší kamarádky Sofinka Ryklová a Dája Mrázová! Holky získaly společně 8.-9.místo!

Míše Křečkové a Beki Vlkové dnes trošku pozlobily obruče, ale i přes jeden pád náčiní získaly dobrá umístění. Míša 12.-13.místo a Beki 23.místo.

Stuha se dnes oproti včerejšku moc povedla Šárce Kozové a obsadila 8.místo!Fotogalerie Hostivař

Fotogalerie Plzeň

Fotogalerie Chomutov

Výsledky Hostivař

Výsledky Plzeň

Výsledky Chomutov

Jiřetínský dráček a Velikonoční perníček - 9.4.2017

V neděli se náš oddíl zúčastnil hned dvou závodů a naše gymnastky přivezly několik krásných umístění :-). V Břeclavy vybojovala Veronika Houhová stříbro a Simča Stuchlíková bronz! Na Jiřetínském dráčku ukázaly velký pokrok nejmladší gymnastky. Darja Mrázová obsadila 4. místo, Johanka Babištová jako nejmladší závodnice vybojovala 6.místo a Sofie Ryklová o fous 7.místo z 16ti závodnic. Výrazně lépe předvedla svou volnou sestavu i Barbora Hušková a obsadila 8.místo z 20ti závodnic.

praha 4 gymnastika

Další příčky ve velké konkurenci vybojovaly:

Julie Horníková 8.místo (z 19 závodnic)!

Neva Kuzmanovič 16.místo (z 32 závodnic)!

Eva Knappová 22.místo

Klára Ojrzynská 15.místo

Eliška Bubeníková 28.místo

Míša Křečková 24.místo

Rebeka Vlková 25.místo

Šárka Kozová 25.místo

Valentýna Luťchová 10.místo

Aurelie Ratajová 11.místo

Hana Kotrbáčková 12.místo


Fotogalerie Jiřetínský dráček

Fotogalerie Velikonoční perníček

Výsledky Jiřetínský dráček

Výsledky Velikonoční perníček

Víkendové soustředění - 1.-2.4.2017

praha 4 gymnastika

Ani pří aprílovém slunečném víkendu naše gymnastky nelenily a zúčastnily se dvoudenního soustředění. Pro naše nováčky a nejmladší gymnastky z přípravky to byla velká premiéra a zvládly to na jedničku. Děvčata se připravovala na blížící se závodní maraton, který nám začíná následující víkend. Trénovaly jak svoje volné sestavy, tak sestavy povinného programu. Nedílnou součástí tréninku byla baletní příprava a učení se nových věcí do budoucích sestav. Po náročném dopoledni čekala gymnastky zasloužená odměna v podobě vydatného oběda „ŘÍZKU S BRAMBOROVOU KAŠÍ“ :-).

Na neděli si trenérky připravily malé překvapení, a to oddílový závod, kam se mohli přijít podívat na své ratolesti i rodiče. Účast byla veliká a celý závod se povedl. Každá závodnice odcházela s medailí na krku :-).

Fotogalerie

Stodůlecký pohár - 25.3.2017

praha 4 gymnastika

Jarní závodní sezónu jsem odstartovaly na přátelském závodě ve Stodůlkách. Přestože se jednalo o první závod, na kterém naše gymnastky předvedly zbrusu nové sestavy, odvezly jsme si několik krásných umístění. Naše nejmladší závodnice Johanka Babištová obsadila 3.místo mezi gymnastkami ročník 2010. V davu závodnic I.kategorie se blýskly hned tři naše závodnice. Nejlépe se dařilo Veronice Houhové, která získala pro oddíl 3.místo. Velmi dobře začala sezónu Julie Horníková, která ve volných sestavách letos závodí prvně a obsadila krásné 6.místo. O jednu desetinku se na 7.místě umístila Simonka Stuchlíková.

Další umístění:

Klára Ojrzynská - 12.místo

Veronika Malá - 14.místo

Sofie Ryklová - 15.místo

Darja Mrázová - 16.místo

Eva Knappová - 8.místo

Neva Kuzmanovič - 9.místo

Barbora Hušková - 10.místo

Michaela Křečková - 14.místo

Eliška Bubeníková - 16.místo

Všem moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v jarní sezóně!

Fotogalerie

Výsledky

Následující - Aktuality 2018                                                                  Předchozí - Aktuality 2016