• TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
Javascript Slide Show by WOWSlider.com v4.2

AKTUALITY

Vánoční trénink a vystoupení - 20.12.2016

praha 4 gymnastika

Poslední trénink před Vánocemi jsme si užily svátečně. Gymnastky i trenérky přišly v pestrých kostýmech – princezny, čertice, víly, kočičky a další moc krásné masky se hemžily celou halou. Velice nás pobavil kostým Verči Houhové "jídlo" a také vyhrál v soutěži. Pro gymnastky byla připravena netradiční rozcvička, hry a také módní přehlídka všech kostýmů. Nejmladší gymnastky z přípravky předvedly vystoupení, které si připravily pro své rodiče, kteří je odměnili bouřlivým potleskem. Na závěr tréninku vystoupily všechny gymnastky včetně trenérek s veselým Vánočním tanečkem. Po té nás navštívil Ježíšek a každou z gymnastek odměnil dárkem. A jelikož nám skončila gymnastická podzimní sezóna, rozdávalo se dokonce i vysvědčení. Podívejte se na fotografie, jak jsme si celý Vánoční trénink užily.

Fotogalerie

Finále Českomoravského poháru - Břeclav - 3.12.2016

praha 4 gymnastika

Do finále Českomoravského poháru postoupily z našeho oddílu hned dvě skladby. (Bez náčiní- Single Ladies, Kuželky- Batman)

Od brzkého rána jsme byli na cestě a po pohodové, dlouhé jízdě auty, jsme se mohly vrhnout na závodní plochu.

V dopoledním programu se nám předvedly Single Ladies, obě provedení zašly krásně. Závod byl trochu náročnější než jiné, jedná se přeci o finále. Děvčata to hravě zvládla a i s velkou trémou se dokázala vyrovnat. Ve velké konkurenci deseti nejlepších týmů z celé republiky, se nakonec umístily na krásném 4. místě.

V odpoledním programu jsme tolik štěstí neměly. I přes postup do finále a velký úspěch, se ze zdravotních důvodů skladba závodu nemohla ani zúčastnit.

Tímto můžeme považovat sezónu společných skladeb za ukončenou a můžeme se vrhnout na sezónu jednotlivců.

Fotogalerie

Výsledky

Memoriál Míly Morávkové - 26.11.2016

praha 4 gymnastika

26. listopadu se konal 2. ročník Memoriálu Míly Morávkové. Závod je vzpomínkou na naši trenérku, na její lásku ke gymnastice a návazností na její práci. Závod byl zároveň čtvrtým posledním závodem Českého poháru společných skladeb Linie B.

Organizace se poprvé náš oddíl zhostil samostatně. Přípravy probíhaly již od září a vrcholily v posledním týdnu před závodem. Vše se povedlo a stihlo dle našich představ a to i díky rodičům, kteří se do příprav aktivně zapojili. Moc děkujeme!

A teď už k samotným výkonům. Závodu se zúčastnil rekordní počet skladeb. 54 týmů přijelo bojovat o medaile z Čech a 13 týmů z Moravy. Náš oddíl měl zastoupení ve čtyřech kategoriích z šesti možných. Nejmenší závodnice z týmu Lvíčci obsadili 7. místo. Skladba Good day se umístila na 13. místě. Nejlépe se vedlo našim Single Ladies, které si vybojovali 2. místo. V I. kategorii se po prvním provedení na průběžném 3. místě umístila naše děvčata s pěti obručemi, bohužel v druhém provedení se dopustila několika větších chyb a nakonec jim připadlo až 11. místo. Velmi se vedlo naší skladbě se čtyřmi páry kuželů. Ačkoliv je naše skladba nejmladší v závodním poli, holky si vybojovaly krásné 6. místo!

praha 4 gymnastika

Vrcholem závodu bylo vyhlášení celkového pořadí Českého poháru. Celý podzim týmy sbíraly body za tři nejlepší umístění na podzimních závodech. Pět týmů z každé kategorie, které nasbíraly největší počet bodů, si vybojovaly postup na finále Českomoravského poháru, konaného za týden v Břeclavy. Do finále postoupily dvě naše skladby Single Ladies a skladba s kuželi Batman! Jupííí :-)

Závěrem bychom chtěly znovu poděkovat všem sponzorům. Závod finančně podpořila Praha 15. Ceny do soutěže darovali: hračky EFKO, kosmetika Mary Kay, zámek Děčín a Mlékárna Valašské Meziříčí. Mnoho cen také darovali rodiče našich gymnastek. DĚKUJEME !

Fotogalerie

Výsledky

Napsali o nás

Přebory Prahy - 17.11.2016

praha 4 gymnastika

Ve sváteční den závodily i naše starší skladby. Ty reprezentovaly oddíl na Přeborech Prahy! Nejvíce se v pražské konkurenci vedlo skladbě s 5 obručemi. Děvčata zajela obě sestavy bez pádu náčiní a zaslouženě získala titul PŘEBORNICE PRAHY! V menší konkurenci závodila skladba s pěti páry kuželů, která si odvezla medaile stříbrné.

Fotogalerie

Výsledky

Český pohár III. - České Budějovice - 17.11.2016

praha 4 gymnastika

Na další bodovaný závod jsme se vydaly pouze s nejmladšími závodnicemi a jejich skladbami bez náčiní. Zkušenosti sbírala skladba Lvíčci, která obsadila 7.místo. Tentokrát v oslabení závodila skladba Good day a umístila se na 12.místě. Na medaile opět zaútočily Single ladies, které si tentokrát odvezly bronz. Všem moc gratulujeme! :-)

Fotogalerie

Výsledky

Moravský pohár III. - BRNO - 5.-6.11.2016

praha 4 gymnastika

Každou sezónu vybíráme jeden závod, na který jedeme o den dříve, abychom si užily trošku dobrodružství a stmelily kolektiv. Letos to bylo Brno, protože nás zde zaujal Festival sportu a pohybu konaný v sobotu před závodem.

Vyrazily jsme v dopoledních hodinách rychlíkem z Hlavního nádraží. Na oběd nám maminky připravily nejrůznější řízečky a zeleninku. Nejdříve jsme se „ubytovaly“ přímo v tělocvičně, kde se druhý den konal závod! A nebylo by to pořádný dobrodružství bez spacáků a žíněnek. :-)

Po druhé hodině už jsme jely místní šalinou směr Výstaviště. Veletrh se odehrával v několika halách. Nejvíce nás však zaujala taneční a akrobatická vystoupení. Viděly jsme akrtobatku zavěšenou ve výšinách v obruči, první sólisty z Labutího jezera Národního divadla, pár předvádějící nádhernou choreografii na závěsech, mnoho tanečníků a tanečnic zkrátka stálo to za to! Večer jsme si v našem sále uspořádaly párty. Nechyběla pizza, rychlé špunty a dokonce se i předváděly vystoupení, které jsme na Výstavišti viděly.

Druhý den nás čekal závod v konkurenci moravských skladeb. Naše nejmenší v oslabení se umístily na slušném 7.místě. Skladba Good day obsadila 9.místo. V I.kategorii naší skladbě Sherlock Holmes trošku popadaly obruče za prostor a pro dnešek obsadila také 9.místo. Nejvíce se vedlo skladbě Single Ladies, která neměla na Moravě konkurenci a obsadila 1.místo s předstihem 2 bodů!

Jak jsme se měly, můžete shlédnout v naší fotogalerii nebo na facebooku. Moc se těšíme na další výlety!

Fotogalerie

Výsledky

MEMORIÁL MÍLY MORÁVKOVÉ - POZVÁNKA NA ZÁVOD

Gymnastika Praha 4

Srdečně zveme všechny příznivce moderní gymnastiky na závod, který pořádá náš oddíl TJ Vodní stavby Praha Zelený pruh. V sobotu 26.11. v hale na Zeleném pruhu se koná II. ročník závodu ve společných skladbách moderní gymnastiky. Zahájení závodu se uskuteční před desátou hodinou dopoledne. Budeme rádi když přijdete podpořit naše skladby.

Závodu se zúčastní přes 70 skladeb z celých Čech a Moravy. Dopoledne se předvedou děvčátka se skladbami bez náčiní od 6 do 9 let a starší děvčata s obručemi. Odpoledne můžete shlédnout kategorie v nichž cvičí děvčata 12 let a starší. Uvidíte sestavy s obručemi, kužely a s kombinací náčiní kužele + obruče.

Více informací naleznete na plakátu a v přiložených souborech.

Přijďte vytvořit závodní atmosféru a podívat se na MODERNÍ GYMNASTIKU! Na všechny se moc těšíme! :)

Časový harmonogram

Startovní listina

ČESKÝ POHÁR II. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - 30.10.2016

praha 4 gymnastika

Na II.kolo Českého pohárů se vydal náš oddíl do Mariánských Lázní, kde jsme se opět potkaly s týmy z Čech i z Moravy. Konkurence byla silná a tak i pro fanoušky to byl velice zajímavý závod. Naše svěřenkyně prožily zase jeden z jiných stylů soutěže, kdy jsou puštěny do hlavní haly závodu až chvíli před svým výkonem.

Naše nejmladší účastnice se skladbou Lvíčci získaly 8.místo. Starší skladba Good Day obsadila 10.místo a ve stejné kategorii se na 3.místě umístila skladba Single Ladies. V poslední kategorii dopoledního závodu si skladba Sherlock vybojovala 9.místo. V odpolední části závodu se nám ve III.kategorii představila skladba Batman a gymnastky si přivezly 6.místo.

Všem závodnicím gratulujeme a těšíme se na další závody.

Fotogalerie

ČESKÝ POHÁR I. PLZEŇ - 22.10.2016

praha 4 gymnastika

Náš první oficiální závod podzimní sezóny se konal 22.10.2016 v Plzni, kdy se zároveň uskutečnilo i I.kolo Českého poháru v pódiových skladbách. Tento závod byl plný emocí, jak ze stran trenérek tak i gymnastek. Byly jsme plné očekávání, s jakými sestavami se ostatní týmy předvedou, a samy jsme se nemohly dočkat, jaké výkony podají naše svěřenkyně. Pro některé z nich to byl vůbec první závod a nás nesmírně těšilo, jak si celou tu atmosféru užívaly.

Náš tým se představil dohromady s pěti skladbami v odlišných kategoriích, v zastoupení ve skladbách bez náčiní a také s ním. V nejmladší kategorii 0.B se nám představila skladba Lvíčci pod vedením trenérky Kateřiny Blažkové a odvezly si 6.místo. V následující kategorii 0.A jsme mohly vidět hned dvě skladby a to sice sestavu Single Ladies, které doprovázela jejich trenérka Linda Kotrbatá a sestavu Good Day pod vedením Terezy Poláčkové a Alžběty Urbancové. Mohly jsme shlédnout spoustu sestav, jelikož je tato kategorie nejpočetnější a souboj o první místa byl velice těsný. Skladba Single Ladies získala hned 4.místo a skladba Good Day si odvezla ceny za 12.místo. Dopolední program zakončila I. kategorie, zde gymnastky poprvé závodí s náčiním. I v této kategorii jsme měly zastoupení a to díky gymnastkám, které trénuje trenérka Anežka Šťástková. Vybojovaly se skladbou Sherlock 6.místo.

V odpolední části závodu jsme měly nasazenou ještě jednu pódiovou skladbu pod názvem Batman, která měla svou premiéru v sestavě s kuželi. Po celou dobu závodu se o ně starala jejich trenérka Gabriela Davidová a přivezly si 6.místo.

Ačkoliv jsme si neodvezly cenné kovy, rozhodně máme šanci na ně v dalším závodě dosáhnout. Za celý oddíl bychom rády poděkovaly všem rodičům, Váš potlesk byl slyšet přes celou halu a i to nás pohánělo dopředu. Držte nám palce do dalších soutěží, sezóna teprve startuje! :-)

Fotogalerie

Výsledky

PODZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ A PŘEDZÁVODNÍ GENERÁLKA

praha 4 gymnastika

Před prvními závody podzimní sezóny jsme si daly pořádně do těla! Trénovaly jsme od svítání do stmívání celý víkend. Ladily jsme poslední nepřesnosti v nových sestavách a nejen v sestavách, ozdobovaly se také nové dresy!

V neděli jsme pozvaly všechny rodiče a příbuzné na předzávodní generálku, abychom předvedly, co všechno jsme od letního soustředění natrénovaly. Diváci vytvořili úžasnou závodní atmosféru a všem se skladby moc povedly. Letos má náš oddíl dokonce 5 skladeb do závodního pole. Podzimní sezóna již startuje, zbývá jen držet palce, aby všechny naše závodnice předvedly, co nejlepší výkony! :-)

Fotogalerie

POŘÁDÁME NÁBOR NOVÝCH DĚVČÁTEK

nabor gymnastika

Přemýšlíte na jaký sport dáte svou malou dceru? Nechcete, aby se hrbila u hokejky nebo kopala do míče? Dejte ji k nám na moderní gymnastiku!

Tento umělecký sport je velice všestranný a tréninky u nás nejsou jednotvárné. Oddíl vede mladý tým trenérek a choreografii sestav skládá Dana Morávková.

Letos nabíráme děvčátka ročník narození 2010, 2011 a 2012. Pokud je Vaše dcera starší a má základy gymnastiky nebo baletu, může přijít také na zkušební trénink.

Nábor bude probíhat celé září vždy v úterý a ve čtvrtek od 16.30 do 18.00 hodin

K náboru je nutno se přihlásit. Pište na mail katka.bla@seznam.cz nebo volejte na tel.: 724 929 582, dozvíte se více informací.

Kontakt a tréninky

Těšíme se na Vás!

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ CHRUDIM 23.-31.7.2016

gymnastika praha 4

Ani o prázdninách jsme nezahálely a od 23. 7. do 31. 7. jsme trénovaly nové choreografie v Chrudimi. Připraveno pro nás bylo skvělé zázemí sportovní haly, která disponuje 9 koberci, baletním sálem a útulnými pokoji hned nad tělocvičnou. O stravovací režim se postarala nedaleká restaurace Sport, jejíž obědy a večeře si všechny gymnastky moc pochvalovaly. Zapomenout rozhodně nesmíme ani na naše dvě hospodářky Bety a Terku, které pro nás připravovaly úžasné snídaně a svačiny. Ostatně o tom se můžete přesvědčit i v naší galerii.

A jak takové soustředění probíhalo? Rozhodně jsme nelenily! Každý den začal časným vstáváním a výběhem do nedalekého parku, kde jsme se trošku protáhly a aby to nebylo jen cvičení mučení, zahrály jsme si i pár běhacích her. Následovala snídaně, kde nechyběly cereálie, ale i pořádné krajíce chleba a čaj. Ranní tréninky byly pozvolnější s delší rozcvičkou, skokovou a baletní průpravou. Obědy jsme měly na přání, nechyběla svíčková ani tradiční řízek :-). O poledním klidu jsme si trošku oddáchly, ale také se vymýšlely nejrůznější scénky a kostýmy. Protože soustředění nebylo ledajaké, bylo v duchu olympijských her.

Hned na začátku soustředění byly gymnastky rozděleny do týmů a vymýšlely si název země, kterou reprezentují. Důležité byly také údaje o hlavním městě, počtu obyvatel, jazyku, hlavě státu, největší řece, zvířeti, místním obyvatelstvu, zvycích a také nás zajímalo, jak vypadá národní sport a oblečení. Nechybělo slavnostní zahájení s olympijským ohněm a tancem samba. Během olympijských her se soutěžilo v nejrůznějších disciplínách, jako je opičí dráha, veslování, skok do vody, bowling, gymnastický trojboj, dálkové plavání a obléknutí dresu. Samozřejmě nechyběl ani brazilský karneval, kde byly oceněny nejlepší masky a scénky.

O odpoledních trénincích se vymýšlely choreografie nových sestav na podzimní sezónu. Večer pozvolna cvičily jen ty nejstarší a pro malé bylo přichystáno plátno s promítáním večerníčku. Navštívily jsme také muzeum loutek a jeden den jsme rehabilitovaly svalíky na koupališti.

Na závěr proběhlo slavnostní vyhlášení olympijských her a nechyběla ani zakončovací párty! Nasát atmosféru gymnastického soustředění můžete v naší galerii.

Fotogalerie

ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ 30.6.2016

gymnastika praha 4

Krásné vystoupení nacvičily naše gymnastky pro všechny příznivce oddílu a jaké mělo vystoupení úspěch můžete shlédnout na videu. :-) Zároveň jsme se rozloučily s jarní gymnastickou sezónou. Nyní je na čase si trošku odpočinout od tréninků a užívat si sluníčka. Všem přejeme krásné prázdniny a těšíme se na další tréninky v září nebo na soustředění!

Fotogalerie

Video

ZÁVOD KE DNI DĚTÍ – 28.5.2016

gymnastika praha 4

Posledním závodem sezóny byl Závod ke dni dětí, který se opět konal v hale na Zeleném pruhu. Závodu se zúčastnily naše tři naděje a rozhodně se v konkurenci z celé České republiky neztratily. Neva Kuzmanovič obsadila v nejpočetnější kategorii 25.místo, Klárka Ojrzynská se umístila na 6.místě a Veronika Houhová na 3.místě. Děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu!

Fotogalerie

PŘEBORY PRAHY KP a ZP 21.-22.5.2016

gymnastika praha 4

Nejdůležitějším závodem sezóny byl Přebor Prahy. V sobotu měly naše závodnice výhodu, protože se závod konal v naší domácí hale na Zeleném pruhu. V nejmladší kategorii brala bronz Veronika Houhová! Dobře zacvičily i Klára Ojrzynská, Neva Kuzmanovič a Míša Křečková, které obsadily 8., 13. a 16.místo. Na všechny naše gymnastky jsme moc hrdé, všechny se neskutečně zlepšily!

V neděli byl tento velký závod hned pro naše tři nejmenší závodnice životní premiérou a všechny se nakonec vypořádaly s trémou velmi dobře. V nejmladší kategorii 0B obsadily v opravdu velké konkurenci naše holčičky tato místa: Nina Bellová 8.místo, Johanka Babištová 12.místo a Nikolka Hadrbolcová 13.místo. Jako družstvo jen těsně nedosáhly na medaili a obsadily úžasné 4. místo. O rok starší holčičky v 0A kategorii si vedly taktéž velmi dobře. Na osmé místo dosáhla Alice Ševčíková, hned v závěsu devátá skončila Darja Mrázová, 13. místo připadlo Milice Gospič a 16. příčku si na své premiéře vybojovala Sofie Ryklová. Děvčátka se celkově umístila na 3.místě z pražských oddílů! V opravdu velmi početné I.kategorii (51 závodnic) se velmi dobře umístily dvě naše závodnice Julie Horníková 15.místo a Tereza Justová 25.místo.

V odpoledním závodě se nejlépe vedlo Elišce Bubeníkové, která získala 6.místo a od medaile ji dělilo jen 0,25 bodu. Krásné 13.místo připadlo Míše Malé. V páté kategorii uspělo naše družstvo ve složení Šárka Kozová, Natalie Volková a Anna Blažková. Holky získaly stříbrné medaile!

Fotogalerie

CHOMUTOVSKÝ POHÁR 1.5.2016

gymnastika praha 4

Čtyři naše gymnastky z kombinovaného programu předvedly své volné sestavy na závodě v Chomutově. Nejlépe se vedlo Veronice Houhové, která získala stříbrnou medaili a pohár! Klára Ojrzynská přes menší zapomenutí sestavy obsadila krásné 12. místo. Ve třetí kategorii předvedly shodné výkony Míša s Beky a obsadily tak 12.-13.místo. Všem moc gratulujeme!

Fotogalerie

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ KP – 24.4.2016

gymnastika praha 4

Do Mariánských lázní se sjely oddíly z celé České republiky a my jsme samozřejmě také nemohly ve startovních listinách chybět. Nejlépe se vedlo Veronice Houhové. Po zacvičení sestav bez větších chyb obsadila 5. místo ze 17. závodnic z Moravy a Čech. Ve II. kategorii získala 18. místo Neva Kuzmanovič. Míša Křečková se od posledních závodů opět velmi zlepšila a získala 21. místo v početné konkurenci. Rebeku Vlkovou trápily trochu nervíky a pro tento závod ji připadla 24. příčka.

Další závody se budou konat v domácí hale na Zeleném pruhu, tak přijďte fandit našim gymnastkám na Přebory Prahy! :-)

Fotogalerie

PLZEŇ ZP+KP – 16.-17.4.2016

gymnastika praha 4

Další závodní prověrka čekala na naše gymnastky v Plzni. V sobotu si vyzávodila děvčata tato umístění:

Veronika Malá – 13. místo

Juliana Horníková – 20. místo

Eliška Bubeníková – 5. místo

Michaela Malá – 15. místo

Šárka Kozová – 10. místo

Nejlépe se vedlo Elišce Bubeníkové, která skončila těsně pod stupni vítězů. Velmi se zlepšila oproti předchozím závodům Míša Malá.

V neděli si dělala zálusk na medaili Simča Stuchlíková. Sestavy šla velmi čistě a zasloužila si za ně krásné 3. místo. Ostatní děvčata se umístila následovně:

Veronika Houhová – 5. místo

Neva Kuzmanovič – 12. Místo

Michaela Křečková – 8. místo

Rebeka Vlková – 9. místo

Všem moc gratulujeme!

Fotogalerie

VYRAZILY JSME DO SVĚTA TRAMPOLÍN! 14. 4. 2016

gymnastika praha 4

Ve čtvrtek 14.4. jsme si opravdu moc užily netradiční trénink na velkých trampolínách. Vyzkoušely jsme si gymnastické skoky jako je například štika, jelen a dálka ve výšce. Salta, přemety, hvězdy i kotouly bylo možné natrénovat do molitanové jámy a nakonec jsme si zahrály vybíjenou v trampolínovém boxu. Nikdo se při akrobaciích nezranil a všichni jsme si to moc užily. Určitě zase trampolínové centrum Jumppark rádi navštívíme. A jak nám to šlo můžete vidět v naší fotogalerii a hlavně na videu. :-)

Fotogalerie

Video

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ ZP 3. 4. 2016

gymnastika praha 4gymnastika praha 4

Životní premiérou byl pro naše nejmenší závod v Mariánských lázních. Úplně poprvé se na opravdovém závodě předvedli naši nováčci z přípravky. Sestavy děvčátka předvedla bez velkých chyb a v početné konkurenci obsadila tato umístění: Nikola Hadrbolcová 9. místo, Nina Bellová 10. místo, Alice Ševčíková 12. místo a Darja Mrázová 15. Místo. V I.kategorii zazářila Veronika Malá, která skončila na 4. místě z 24 závodnic! Neztratila se ani Julie Horníková (9.místo) a Juliana Kindlová (13.místo). Ve II.kategorii se taktéž ve velké konkurenci umístila Eliška Bubeníková na 13. místě a Michaela Malá na 27. místě. Výborné 7. Místo vybojovala s kužely a míčem Šárka Kozová ze 17. závodnic a na Alžbětu Urbancovou připadlo v V.kategorii nepopulární ale dobré 4. místo.

V tomto závodě se naše závodnice velmi přiblížily k drahoceným kovům a věříme, že příště už to cinkne.

Fotogalerie

Fotografie naleznete i na Facebooku pod profilem Vodní stavby Zelený pruh

STODŮLECKÝ POHÁR 2. 4. 2016

gymnastika praha 4

Letošní letní sezónu závodů jednotlivkyň děvčata zahájila na Stodůlkách. Velmi přátelský závod byl rozdělen do dvou částí na základní program a kombinovaný program.

Bohužel nervozita a zmenšená plocha při prvním závodě hrála obrovskou roli a děvčatům se celkově závod nevyvedl. Mnoho gymnastek popletlo prostorově část sestavy a často cvičily sestavu mimo hudbu, což je v této výkonnostní třídě jedno z nejdůležitějších hodnocených kritérií.

V dopoledním závodě se v první kategorii umístila Juliana Kindlová na 7. místě, Veronika Malá na 12. místě, Nikol Brana na 14. místě a v o rok starší kategorii Viktoria Pastierová na 15. místě. Ve druhé kategorii skončila Eliška Bubeníková na 7. místě a Michaela Malá na 11. místě a ve čtvrté kategorii Šárka Kozová vybojovala 4-5. místo.

V odpoledním závodě v kombinovaném programu se nervozita u některých gymnastek také projevila. Z našich nejmladších zapomněla sestavu Klárka Ojrzynská a Veronika Houhová, které nakonec vybojovaly 8. a 10. místo. V té samé první kategorii závodila i Simona Stuchlíková, které se její volná sestava povedla bez veliké chyby a mohla tak vybojovat medaili, avšak po mírném zaškobrtnutí ve švihadle nakonec skončila na 6. místě. Ve velmi obtížné druhé kategorii obsadila Neva Kuzmanovič 15. místo. Ve třetí kategorii nám povinnou sestavu s míčem a volnou sestavu s obručí předvedla Michaela Křečková a Rebeka Vlková. Bohužel ani v této kategorii neměly naše závodnice veliké štěstí a nakonec Rebeka Vlková skončila na 11. místě a Michaela Křečková na 12. místě. V odpoledním závodě se nám předvedla i Alžběta Urbancová v páté kategorii základního programu a jak se říká to nejlepší nakonec. Bety vybojovala zaslouženě krásné druhé místo!

V závodě nabraly mnoho zkušeností nejen naše gymnastky, ale i naše nově zaškolené rozhodčí. Nyní víme, co je ještě do příště potřeba vypilovat a natrénovat.

Výsledky

Fotogalerie

Fotografie naleznete i na Facebooku pod profilem Vodní stavby Zelený pruh

ODDÍLOVÝ ZÁVOD 21. 3. 2016

gymnastika praha 4gymnastika praha 4

V pondělí 21. 3. 2016 jsme si místo tréninku uspořádaly malý oddílový závod. Šlo hlavně o to, aby si gymnastky vyzkoušely závodní atmosféru a trenérky a rozhodčí zkontrolovaly sestavy.

Nejdříve nám představily své sestavy naše nejmenší závodnice. Naučily se sestavu cibulenka a akrobacii. Pro většinu to byl úplně první závod v životě! Rozhodčí ohodnotily 1. místem Nikolu Hadrbolcovou a Ninu Bellovou. Na krásném 2. místě skončila Sofie Herejnová. Mezi staršími holčičkami v této kategorii to bylo velmi vyrovnané. 1. místo obsadily Darja Mrázová, Milica Gospič a Alice Ševčíková. V I. kategorii závodily již zkušenější závodnice, i když se s těmito sestavami většina představila poprvé. Nejlépe cvičila Juliana Kindlová a obsadila 1. místo. Druhý nejlepší výkon podala Viktorie Pastierová. 3. místo patřilo Julii Horníkové. Nepopulární bramborová medaile připadla Nikolce Brana a 5. místo obsadila Verča Malá a 6. místo Tereza Justová. Ve II. kategorii zvítězila Eliška Bubeníková a 2. místo si zasloužila Michaela Malá. Velký potlesk patřil děvčatům na 3. místě Tereze Vinecké, Barboře Huškové a Tereze Růžičkové, které k nám chodí pouhé 2 měsíce! Ve IV. kategorii nezaváhala a zlato brala Šárka Kozová a druhé místo obsadila Natálie Volková spolu s Aničkou Blažkovou.

Letos několik našich závodnic postoupilo do kombinovaného programu moderní gymnastiky. V I. kategorii podaly shodné výkony jak ve volné sestavě tak i v povinné sestavě se švihadlem Simona Stuchlíková a Veronika Houhová. Holky dostaly obě zlaté medaile. Ve II. kategorii získala zlatou medaili Neva Kuzmanovič, která si ji opravdu zasloužila za neskutečný pokrok především v sestavě se švihadlem. III. kategorie patří Michaele Křečkové a Rebece Vlkové. Míša předvedla velmi obtížnou sestavu s obručí bez zaváhání a Rebeka ukázala zase něžnou baletní obruč. Obě si zasloužily zlaté medaile. Závod zakončila Alžběta Urbancová velmi dynamickou sestavou se švihadlem. Bety bude letos také závodit s jednou volnou sestavou a s jednou povinou. Nejen za odhodlanost v závodě ale i za pomoc při trénincích dostala Bety zlatou medaili.

Všem děvčatům gratulujeme a přejeme mnoho štěstí v letošní závodní sezóně sestav jednotlivkyň.

Velké dík patří také divákům za vytvoření skvělé závodní atmosféry.

Fotogalerie

Fotografie naleznete i na Facebooku pod profilem Vodní stavby Zelený pruh

Následující - Aktuality 2017                                                                  Předchozí - Aktuality 2015