• TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
 • TJ VS Praha Zelený pruh
 • Oddíl moderní gymnastiky
TJ VS Praha Zelený pruh1 Oddíl moderní gymnastiky2 TJ VS Praha Zelený pruh3 Oddíl moderní gymnastiky4 TJ VS Praha Zelený pruh5 Oddíl moderní gymnastiky6 TJ VS Praha Zelený pruh7 Oddíl moderní gymnastiky8 TJ VS Praha Zelený pruh9 Oddíl moderní gymnastiky10 TJ VS Praha Zelený pruh11 Oddíl moderní gymnastiky12 TJ VS Praha Zelený pruh13 Oddíl moderní gymnastiky14
Javascript Slide Show by WOWSlider.com v4.2

AKTUALITY

KARNEVAL A VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ – 15. a 17.12.2015

gymnastika praha 4

Poslední tréninkový týden v roce 2015 jsme si opravdu užily. V úterý jsme si uspořádaly karnevalový trénink plný soutěží. Všichni přišly v krásných a originálních maskách. Byly tu víly, vločky a hvězdičky, dále včelky, myška a liška, pavoučí žena, medvídek, pipi, pirátka, kočičky, čertice, pejsek, vochomůrka, tygřice, princezny, sobík a čarodějnice. Dokonce jsme tu měly i masku v podobě vánočního stromečku a Santu se Santa Clausovou. Nezklamaly ani trenérky. Soutěžilo se v opičí dráze a v tancování. Na konci tréninku si všichni odnesly dárečky a nějaké ty sladkosti.

Ve čtvrtek jsme na tribunu pozvaly rodiče, aby se podívaly, co jsme za ten půl rok natrénovaly. Nejmenší holčičky úplně poprvé předvedly svou první sestavičku a moc se jim to všem povedlo. Starší předvedly jak společné skladby, s kterými tento půl rok závodily, tak i sestavy jednotlivců, které se čerstvě naučily. Musíme všechny moc pochválit!

Nyní si všichni užijte prázdniny, buďte na sebe opatrný a těšíme se v novém roce opět na gymnastice!

gymnastika praha 4

Krásné Vánoce a šťastný nový rok přeje

Oddíl moderní gymnastiky TJ Vodní stavby Praha Zelený pruh

Fotogalerie

Fotografie naleznete i na Facebooku pod profilem Vodní stavby Zelený pruh

Pozn.: První trénink bude v pondělí 4.1.2016 a pro přípravku v úterý 5.1.2016. :-)

PRAHA ZELENÝ PRUH – FINÁLE ČESKOMORAVSKÉHO POHÁRU – 29. 11. 2015

gymnastika praha 4

Vrcholem letošní sezóny bylo Finále Českomoravského poháru, závod pořádaný oddíly TJ VS Praha jako vzpomínka na trenérku paní Mílu Morávkovou. Jak už bylo několikrát napsáno, do tohoto závodu postoupilo 5 nejlepších družstev z Čech a Moravy. Tato družstva byla vybraná na základě umístění ze tří bodovaných podzimních závodů. V České části šlo o závody v Mariánských lázních, Plzni a Českých Budějovicích.

Náš oddíl měl dvě želízka v ohni. Ráno předvedly velmi dobrý výkon naše nejmenší ve složení Klára Ojrzynská, Jůlie Horníková, Veronika Malá, Andrea Wolfová a Juliana Kindlová, troufám si dokonce napsat, že sestava se jim povedla nejlépe ze všech podzimních závodů. Avšak holčičky si ještě musí postupně vybudovat jméno mezi zkušenějšími závodnicemi a rozhodně jsou na dobré cestě. Pro tentokrát jim připadlo 6. místo.

O gymnastický program nebylo nouze ani před vyhlášením výsledků, kdy naše další skladby předvedly své krásné sestavy jako exhibici před domácím publikem.

Odpoledne už se začaly připravovat ke svému poslednímu závodnímu výkonu naše trenérky Linda Kotrbatá, Gabriela Davidová, Anežka Šťástková, Monika Čápová a Kačka Blažková. Při rozcvičení se jim moc nedařilo, a tak bylo hlavním úkolem uklidnit nervy, koncentrovat se a radši už nic netrénovat. A to byla ta nejlepší taktika, jakou mohly holky zvolit. V prvním provedení předvedly sestavu s jednou sice velice viditelnou chybou, ale naštěstí to nebyla chyba v povinných vazbách. I tak ale toto provedení znamenalo až 5. místo v průběžném pořadí. Ale to tým vůbec nerozházelo, protože sestavu šly hlavně pro diváky, kterých tu byl rekordní počet a těm se sestava tak líbila, že dokonce všichni vstali a tleskali. Atmosféra závodu byla neuvěřitelná a za to moc děkujeme! V druhém provedení už šly Bizonky jistě a za opět neuvěřitelné podpory diváků. I ta je vyhecovala ke skvělému výkonu, za který byly ohodnoceny druhým místem. Celkově si slečny vybojovaly v největší konkurenci za poslední roky nádherné 3. místo!

Po vyhlášení výsledků následoval nádherný a dojemný proslov od Bety Urbancové, který byl věnován našim trenérkám k ukončení závodní kariéry. Malé holčičky spolu s rodiči připravili velmi hezké květiny a šampaňské. O takovém krásném rozloučení se našim trenérkám ani nezdálo a vhrklo jim slzy do očí.

Chtěly bychom všem poděkovat za pomoc při přípravě a organizaci závodů, byli jste úžasný!

Velký dík patří také sponzorům, velice si Vašich darů vážíme!

Kabelky Elega

Hračky Efko

Mlékárna Valašské Meziříčí

Tisková zpráva České novinky

Tisková zpráva Žena in

Tisková zprávaTisková zpráva iJournal

Fotogalerie

Výsledky

ČESKÉ BUDĚJOVICE - III. kolo Českého poháru - 21.11.2015

gymnastika praha 4

Závod v Českých Budějovicích byl tak trochu od začátku pro náš oddíl zakletý. Nejdříve naše nejmenší gymnastky napadly zákeřné neštovice a oslabené o jednu gymnastku byl i tým v II. kategorii se čtyřmi obručemi. My však nic nevzdáváme bez boje a ještě ve čtvrtek na posledním tréninku jsme celou sestavu maličkých k závodu uzpůsobily. Holky zaťaly zuby a přes všechny nešvary obsadily hezké 4. místo.

Ale tím bohužel smolný týden neskončil, protože holčičkám v 0B.kategorii zase nehrála hudba, jak by měla, plno tónů úplně chybělo. Trošku na to doplatilo sjednocení sestavy a nakonec holky obsadily až 9. místo. Ve II. kategorii se naše svěřenkyně taktéž trápily tentokrát s obručemi, výkon byl plný nepřesností a bylo vidět, že po týdenní absenci nejsou vůbec sehrané. Tímto závodem se bohužel rozplynul sen o postupu do finále družstvu v 0A a II. kategorii, ale jsme rádi, že i navzdory nepříznivým vyhlídkám závod nevzdaly a bojovaly do poslední chvíle.

Ve IV. kategorii děvčata předvedla výkon bez velkých viditelných chyb, bohužel však obě provedení obsahovaly mnoho menších pro oko diváka nezaznamenaných chybiček a ty naše trenérky posunuly až na 4. místo. Na konci závodu bylo vyhlášeno pořadí celé České části závodu, kde 5 nejlepších družstev postupuje do velkého finále, kde se utká s 5 nejlepšími družstvy z Moravy. Do tohoto závodu postoupily ze 4. místa holčičky v 0B. kategorii a z 2. místa naše trenérky v IV. kategorii.

Fotogalerie

Výsledky

POZVÁNKA NA FINÁLOVÝ ZÁVOD V MODERNÍ GYMNASTICE

gymnastika praha 4 gymnastika praha 4

Srdečně Vás zveme na finálový závod Českomoravského poháru - Memoriál Míly Morávkové, na který se úspěšně probojovala naše dvě družstva!

Závod proběhne 29.11. od 10.00 do 19.00 v naší domácí hale na Zeleném pruhu.

Ráno se v kategorii 0B., kde budou závodit ročníky narození 2008 a mladší, představí naše nejmenší gymnastky se skladbou Cartoons.

Odpoledne se můžete těšit na skladbu Kleopatra, s kterou úplně ukončí svou závodní kariéru naše trenérky.

Čekání na vyhlášení výsledků zpestří exhibice našeho oddílu.

Závod sponzoruje Mlékárna Valašské Meziříčí, kabelky Elega a hračky Efko. Sponzorům patří veliký dík!

Tisková zpráva

Pozvánka na Ententyky.cz

Pozvánka na Kudy z nudy

Pozvánka na Facebook

Fun club Bizonek

PLZEŇ - II. kolo Českého poháru - 14.11.2015

gymnastika praha 4

Po krátké pauze, v které naše skladby dolaďovaly chybičky a choreografii, se konal další z bodovaných závodů. Tentokrát jsme se brzy ráno vydaly do nedaleké Plzně. A i přes počáteční problémy, kdy pro naše družstva nezbyl čas na rozcvičení, jsme se se závodem popraly velmi dobře.

Svou první medaili si zaslouženě odvezlo naše nejmladší družstvo trenérky Lindy, těsně obsadilo krásné 3. místo. Děvčatům v 0B. kategorii, kterou má na starosti trenérka Anežka, je snad souzeno 6. místo, ale opět je to skvělé umístění ze 14. zúčastněných družstev. Tato skladba je v této soutěži totiž taktéž nováčkem.

Po odpolední pauze nastoupilo družstvo trénující pod dozorem Gábiny s obručemi. Bohužel jim ale karma od rána nepřála a v Plzni si vyzávodily až 7. místo. Na postup do finále to bude chtít ještě trošku dřiny, ale děvčata mají pořád velkou naději!

Trenérky předvedly v závěru dne průměrný výkon a rozhodčí je odměnily skvělým 2.místěm.

Příští týden nám držte palce, protože se bude konat poslední bodovaný závod v Českých Budějicích, kde bude rozhodnuto o postupujících družstvech do finálového závodu v Praze na Zeleném pruhu

Fotogalerie

Výsledky

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - I. kolo Českého poháru - 24.-25.10.2015

gymnastika praha 4

Na první velice důležitý závod sezóny jsme pro jistotu vyrazily už o den dříve, abychom si trochu přispaly a načerpaly síly. V sobotu jsme si udělaly krátkou procházku na kolonádu a samozřejmě nechyběla večeře v našem oblíbeném podniku U Filipa.

V neděli nejdříve závodily ty naše nejmenší a vcelku se jim dařilo. Skladba cvičící na hudbu Cartoons si oproti minulým závodům v Břeclavy polepšila o místo a už jen kousek ji dělil od bronzové medaile. Standardní umístění v první polovině startovního pole si drží skladba v 0A. kategorii, která obsadila 6. místo.

V odpoledním závodě se méně dařilo skladbě se čtyřmi obručemi a po větší srážce za pád jedné obruče mimo závodní plochu výkon stačil až na 7. místo. Naopak za úspěšný mohou považovat tento závod naše trenérky a závodnice v IV. kategorii, které se vyvarovaly chybám v Břeclavy a obě sestavy předvedly velmi čistě. Rozhodčí je za to odměnily vysokým bodovým hodnocením a trenérky si vezou domů zlaté medaile! :-)

Všem moc gratulujeme!

Fotogalerie

(Fotografie naleznete i na našich Facebookových stránkách pod profilem: Vodní stavby Zelený pruh)

Výsledky

BŘECLAV - II. kolo Moravského poháru - 17.10.2015

gymnastika praha 4

Jako každým rokem i letos se náš oddíl zúčastní sledu závodů Českomoravský pohár. Jedná se o celorepublikovou soutěž společných skladeb moderní gymnastiky, která je rozdělena do dvou částí na Český a Moravský pohár. Každou z těchto částí tvoří celkem tři nebo čtyři kvalifikační závody. Do „české“ části poháru spadají všechny kluby z Karlovarského, Ústeckého, Plzeňského, Libereckého, Budějovického, Královéhradeckého, Středočeského, Pardubického kraje a Prahy. Do „moravské“ části poháru spadají všechny kluby z Jihomoravského, Severomoravského, Olomouckého, Zlínského kraje a kraje Vysočina. Každé družstvo může získat body do celkového pořadí „Českého“ a „Moravského“ poháru. Pět družstev z české části poháru a pět družstev z moravské části poháru, která dosáhnou nejvyšších bodových součtů, se kvalifikuje na finálový závod Českomoravský pohár, který letos pořádá náš oddíl 29.11. v Praze na Zeleném pruhu.

Na první závod jsme se vydaly do Břeclavy, kde se konalo již II. kolo Moravského poháru, abychom si nejdříve zkusily sestavy na nečisto a obhlídly nové sestavy Moravských klubů. Svou premiéru ve společných skladbách nejdříve předvedlo naše družstvo 0. kategorie B, což jsou děvčátka do sedmi let. V prvním provedení sestavy je trápila trochu nervozita, což je u nováčků pochopitelné, ale druhé provedení již zašly suverénně a známka se za něj vyšplhala na 2. místo. Bohužel v celkovém pořadí jim padla 4. příčka, ale i to je krásné umístění z 13. družstev. Taktéž nováčkům v 0. kategorii A se sestava podařila bez větších chyb, bohužel ale výkon stačil oproti konkurenci jen na 8.místo.

I v odpoledním závodě jsme měly dvě želízka v ohni. Ve II. kategorii závodila naše skladba se 4 obručemi a předvedla dvakrát velmi dobrý výkon bez výrazných pádů náčiní. Rozhodčí ocenily gymnastky slušnými známkami na krásné 5.místo a to je pro skladbu výrazný posun. Ve IV. kategorii by však za svůj výkon nebyly pochváleny naše nejzkušenější gymnastky a vlastně i trenérky oddílu. V tento den se jim opravdu nedařilo a bohužel díky velkým nepřesnostem tentokrát na soupeřky nestačily.

Tento závod nebyl pro náš oddíl bodovaný, ale spíš zkušební před opravdu prvním důležitým závodem, který se koná příští týden v Mariánských lázních. Týmy nyní alespoň vědí, co musí ještě do týdne vypilovat.

Fotogalerie

(Fotografie naleznete i na našich Facebookových stránkách pod profilem: Vodní stavby Zelený pruh)

Výsledky

SOUSTŘEDĚNÍ PRAHA ZELENÝ PRUH 23. - 28.8.2015

nabor gymnastika

Na konci srpna jsme se sešly v domácí hale na Zeleném pruhu, abychom po dlouhých prázdninách protáhly svalíky a vymyslely nové choreografie. Každé ráno jsme se zahřály výběhem do nedalekého parku a lehkým stretching. Výborné obědy nám uvařili v restauraci u hřiště a nechyběl ani krátký polední klid s pohádky. Každá skladba si vymyslela svůj vlastní název a byla ji přiřazena vlastní trenérka, vznikla nám tak družstva: Tigříci, Sovičky, Labutě a Lemuři. Po natrénování nových choreografií a doladění detailů byly sestavy předvedeny rodičům. Všechny gymnastky se za soustředění moc zlepšily a zasloužily si diplomy a ceny.

Fotogalerie

(Fotografie naleznete i na našich Facebookových stránkách pod profilem: Vodní stavby Zelený pruh)

POŘÁDÁME NÁBOR NOVÝCH DĚVČÁTEK

nabor gymnastika

Přemýšlíte na jaký sport dáte svou malou dceru? Nechcete, aby se hrbila u hokejky nebo kopala do míče? Dejte ji k nám na moderní gymnastiku!

Tento umělecký sport je velice všestranný a tréninky u nás nejsou jednotvárné. Oddíl vede mladý tým trenérek, choreografii sestav skládá Dana Morávková a držení těla naučí odborník přes tanec Petr Žáček.

Letos nabíráme děvčátka ročník narození 2009, 2010 a 2011. Pokud je Vaše dcera starší a má základy gymnastiky nebo baletu, může přijít také na zkušební trénink.

Nábor bude probíhat v úterý 1.9. a ve čtvrtek 3.9. vždy od 17.00 do 18.30

Pro více informací piště na katka.bla@seznam.cz nebo volejte na tel.: 724 929 582

Kontakt a tréninky

Těšíme se na Vás!

Výlet na závod v Mariánských lázních 19. a 26.4.2015

Výlet na závod v Mariánských lázních

Abychom změřily síly se závodnicemi z celé České republiky a více upevnily kolektiv, vydaly jsme se na pohárovou soutěž do Mariánských lázní. Bylo trošku nepříjemné vstávat z postele tak brzy, abychom stihly vlak v 5.00 ráno, ale všichni jsme se kupodivu sešly na nádraží ve velmi dobré náladě. Holčičky hrály ve vlaku nejrůznější hry, z nichž nejúspěšnější byla „Šly tři opice“. Během cesty jsme si otevřely kadeřnický a kosmetický salón a všechny gymnastky jsme krásně načančaly.

Na závod bylo přihlášeno opravdu hodně závodnic a konkurencí se to všude jen hemžilo. Ale té se nezalekla ani naše nejmladší závodnice Veronika Jurníčková, která se umístila na úžasném 2. místě! V 0. kategorii „A“ se na neskutečném 6. a 8. místě umístila Veronika Houhová a Klára Ojrzynská v konkurenci 24 gymnastek. Neva Kuzmanovič, která cvičí teprve pár měsíců, se umístila na krásném 9. místě v konkurenci 21 závodnic a Alisa Klevtsová se také oproti minulému závodu zlepšila a obsadila 17. místo. Do první poloviny startovního pole, se dostala i Hana Přibylová, která se umístila na 10. místě a o chlup to uteklo Viktorce Pastierové, která skončila na 13. místě z 25 gymnastek.

V odpoledním programu naše starší gymnastky trošku trápila nervozita a bohužel se nevyvarovaly drobných chyb. Ve II. kategorii se na 14. místě umístila Míša Křečková, na 17. místě Eliška Bubeníková a na 23. místě Anežka Houhová. V této kategorii však byla konkurence největší, zúčastnilo se jí 35 gymnastek. V III. kategorii se Karolína Pátková umístila na 6. místě a hned v závěsu jí byla Šárka Kozová na 7. místě z 14 startujících.

Počasí nám celý den přálo, a tak jsme si během závodu mohly prohlédnout slavnou kolonádu a pořídit pár fotografií a známé oplatky pro rodiče. Některým dětem však oplatky tak zachutnaly, že je nedokázaly dovést. :-) Na oběd jsme šly do již prověřené restaurace U Filipa, kde dokonce nejmladší holčičky dostaly zadarmo dezert banánek v čokoládě.

Závod se opravdu vydařil a výsledky byly nad očekávání. Za celý den jsme se moc nasmály a věříme, že si výlet všechny holky moc užily.

Některým se v Mariánských lázních zalíbilo až tak, že se tam vrátily na další závod, který se konal hned další víkend 26.4. V tento den se v Mariánkách závodilo v Kombinovaném programu moderní gymnastiky. I zde má náš oddíl velice odvážnou zástupkyni Rebeku Vlkovou. Beky to na závodě opravdu moc slušelo a sestavu se švihadlem začala na výbornou, bohužel pak přišel drobný pád, který Beky rozhodil, a nastaly další chyby. Sestavu bez náčiní zacvičila Beky bez významné chyby. Celkově obsadila Beky 21. místo.

Všem moc gratulujeme a těšíme se na další výlety s gymnastikou!

Fotogalerie

(Fotografie naleznete i na našich Facebookových stránkách pod profilem: Vodní stavby Zelený pruh)

ZÁVOD JEDNOTLIVKYŇ NA MALÉ STRANĚ - 11.4.2015

Gymnastické závody na Malé Straně

Dopoledního závodu na Sokole Malá strana se letos zcela poprvé zúčastnily i naše nejmladší gymnastky. Holčičkám se sestavy velice povedly, vyzkoušely si poprvé pravou závodní atmosféru a především všechny holčičky předčily veškeré očekávání trenérek. Hned tři závodnice se umístily na bedně a to na 2. místě Alice Ševčíková, na 2. místě Veronika Jurníčková a na 3. místě Veronika Houhová. Ostatní závodnice se umístily také na skvělých místech:

Julie Horníková - 10.místo

Juliana Kindlová - 6.-7. místo

Klára Ojrzynska - 9. místo

Miriam Felfel - 8. místo

Nikol Brana - 15. místoZávodu se zúčastnily i větší gymnastky, které měli letos svou premiéru na závodě ve Stodůlkách. Děvčata předvedla o něco lepší výkon než na prvních závodech, což bylo vidět i na mírně lepším umístění.

Alisa Klevtsová - 11. místo

Viktória Pastierová - 4. místo

Hana Přibylová - 9. místo

Neva Kuzmanovič – 7. místo

Odpoledne nám sestavy předvedly naše větší již zkušenější závodnice a to Eliška Bubeníková, které svým výkonem zazářila a získala zlatou. Dále Míša Křečková, která si vybojovala 2. místo. Na 2. místě se umístila i Šárka Kozová. Karolíně Pátkové se tento závod moc nezdařil a skončila na 5. místě.

Fotogalerie

Výsledky

1. ZÁVODY JARNÍ SEZÓNY - Stodůlky 29.3.2015

1.závod jarní sezóny

Na první závod v tomto roce jsme se vydaly do nedalekých Stodůlek. Pro nejmenší závodnice v první kategorii to byly do konce úplně první opravdové gymnastické závody. A holky je třeba pochválit, nejmenší neudělaly žádnou větší chybu jako je zakopnutí o švihadlo nebo zapomenutí sestavy. Nejlépe se umístila Viktorie Pastierová na 25.místě a hned v závěsu ji byla Hana Přibylová na 26. místě. Na 34. místě ve velké konkurenci skončila Alisa Klevtsová.

Za to starší zkušenější gymnastky nám trochu zmatkovaly ve II.kategorii. Letos poprvé přešla do této těžší kategorie Eliška Bubeníková s Anežkou Houhovou. Bohužel Eliška po zapomenutí sestavy s obručí skončila na 17.místě a Anežka obsadila 15.místo. Obě holky musí na tréninkách na sestavách více zapracovat. Míša Křečková zacvičila velmi dobrou sestavu se švihadlem a jen o chlub slabší sestavu s obručí, bohužel rozhodčí jí moc bodů nenadělily, a tak skončila až na 7.místě.

Karolína Pátková ve III.kategorii bohužel zmatkovala v obruči a zašla sestavu úplně jiným směrem než je v pravidlech. Bohužel ani lepší sestava s míčem Káju nezachránila, a tak se umístila až na 5.místě. Šárka Kozová předvedla nejlepší sestavu s obručí z celé této kategorie! Ale protože už se asi holkám tento závod lepila smůla na paty, Šárka bohužel nešla jistě sestavu s míčem, a tak skončila až na 4.místě.

Odpoledne probíhal závod kombinovaného programu moderní gymnastiky. V této těžší kategorii letos poprvé závodí Rebeka Vlková. Beky bylo vylosováno nepopulární startovní číslo 1, a tak nejen že Beky závodila poprvé v této těžší kategorii, ale ještě závod zahajovala. Bohužel se to trošku odrazilo na nervozitě a Beky v první sestavě zakopla o švihadlo. V sestavě bez náčiní jsme přišly na pár neshod s pravidly a tím pádem Beky skončila až na 12.místě. Alespoň víme, na čem do příštích závodů musíme zapracovat. :-)

Všem gymnastkám moc gratulujeme a těšíme se na další závody!

Fotogalerie

Výsledky

Následující - Aktuality 2016                                                                  Předchozí - Aktuality 2014